Homepage » VYCHÁZKY » batůžky pro děti » O-OOPS Happy Schoolbag - Školní brašna

O-OOPS Happy Schoolbag - Školní brašna

Kolekcebatůžky pro děti / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

599 Kč

Přátelské a krásně barevné 3D školní brašny od známé značky

O-OOPS ze Švýcarska.

Stylový a vysoce kvalitní 3D brašna do školy. Brašna je velmi prostorná a vejdou se do ní všechny školní potřeby: knihy, sešity, penál i svačinový box. Lze ji nosit v ruce nebo přes rameno. Obrázek na přední straně brašny je ve 3D: ježek ve městě nebo medvěd v lese. 

 

Každý výrobek je pečlivě vyroben s důrazem na detail a kombinaci mezi funkčností a atraktivním designem. Brašny jsou dostatečně silné, aby vydržely každodenní opotřebení, vodotěsné, aby věci byly v bezpečí a v suchu a krásně barevné. Brašna má pohodlné a nastavitelné ramenní popruhy.

 

Vlastnosti:

 • stylová a vysoce kvalitní 3D brašna
 • vhodné od 18 m+
 • prostorná brašna do školy
 • k dispozici 2 varianty
 • zábavné a světlé barvy
 • nastavitelné ramenní popruhy
 • ucho do ruky
 • brašna se zipem
 • materiál: velmi měkký a odolný materiál, Nylon
 • barva: Forest, City
 • rozměry: 23 x 6,5 x 31 cm

 

Upozornění: Výrobek na obrázku a ve skutečnosti se může lišit. Zejména v odstínu barvy, designu a tvaru. Nejedná se o výrobní vadu ani vadu výrobku. 

 

O-OOPS je švýcarská firma, která produkuje výrobky určené dětem již od jejich narození. Výrobky této firmy pramení z jasné a živé tvořivosti a z hlubokého porozumění potřebám moderních dětí.

O-OOPS vytváří harmonické a jednoduché prostředky pro potřeby dětského světa a také i linii plnou radosti a originality v každém detailu. Jsou to moderní znaky, podmanivé barvy, Multi-textury tkaniny a nejnovější generace materiálů. O-OOPS dává dětem kouzelný zážitek ze dvou různých světů. V okázalých lesních barvách, nebo uprostřed krásných městských budov, které byly vytvořeny pro nejmenší, ale také upoutají zájem i starších dětí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tým, který se schází každý den uprostřed barevných rostlin v lese nebo ve vzrušujícím městě, kde spolu zažívají různá dobrodružství.

Kdo ví lépe než my, co má dítě rádo?

Je to naše kreativita a naše velké zkušenosti ze světa malých dětí, které nás vedou každý den k vytváření nových produktů k pobavení našich dětských přátel. Zábavné moderní a unikátní produkty oživí prostředí a čas trávený daleko od domova. O-OOPS zcela uznává význam bezpečnosti v produktech určených pro nejmenší děti. 

Materiály, barvy, tvary, řízené výrobní procesy. Celá řada je navržena od jejího počátku v každém detailu, v přísné spolupráci s nejlepšími , mezinárodně uznávanými laboratořemi, za účelem vytvoření produktů nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti již od jejich narození. Všechny jejich produkty jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě s maximálními bezpečnostními prvky.

O-OOPS Happy Schoolbag - Školní brašna

Obrázky variant

O-OOPS Happy Schoolbag - Školní brašna - Cat - KočkaO-OOPS Happy Schoolbag - Školní brašna - CityO-OOPS Happy Schoolbag - Školní brašna - Forest