Homepage » NA DOMA » ostatní nábytek » O-OOPS Happy Bedroom! - Skříňka ve stylu zvířátek

O-OOPS Happy Bedroom! - Skříňka ve stylu zvířátek

Kolekceostatní nábytek / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

1 899 Kč

Přátelský a krásně barevný nábytek od známé značky O-OOPS ze Švýcarska.

Krásná dekorace do dětského pokojíčku. Bezpečný nábytek vyrobený z odolných a zdravotně nezávadných materiálů. Přesně takovým si přejeme zařídit pokoj pro naše nejmenší. Dětská regálová skříňka na ukládání věcí malých obyvatelů dětského pokoje, tyto požadavky splňuje. Design skříňky s motivem zvířátka.

 

Vlastnosti:

  • krásný design
  • mini skříňka na ukládání např. věcí, hraček
  • k dispozici 3 varianty 
  • nezávadný materiál a barvy
  • materiál: dřevo
  • barva: Green
  • rozměry: cca Owl - 34 x 41 x 20, Snail - 35 x 24,8 x 20 cm, Turtle - 43 x 24,8 x 36 cm

 

Upozornění: Výrobek na obrázku a ve skutečnosti se může lišit. Zejména v odstínu barvy, designu a tvaru. Nejedná se o výrobní vadu ani vadu výrobku.

 

O-OOPS je švýcarská firma, která produkuje výrobky určené dětem již od jejich narození. Výrobky této firmy pramení z jasné a živé tvořivosti a z hlubokého porozumění potřebám moderních dětí.

O-OOPS vytváří harmonické a jednoduché prostředky pro potřeby dětského světa a také i linii plnou radosti a originality v každém detailu. Jsou to moderní znaky, podmanivé barvy, Multi-textury tkaniny a nejnovější generace materiálů. O-OOPS dává dětem kouzelný zážitek ze dvou různých světů. V okázalých lesních barvách, nebo uprostřed krásných městských budov, které byly vytvořeny pro nejmenší, ale také upoutají zájem i starších dětí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tým, který se schází každý den uprostřed barevných rostlin v lese nebo ve vzrušujícím městě, kde spolu zažívají různá dobrodružství.

Kdo ví lépe než my, co má dítě rádo?

Je to naše kreativita a naše velké zkušenosti ze světa malých dětí, které nás vedou každý den k vytváření nových produktů k pobavení našich dětských přátel. Zábavné moderní a unikátní produkty oživí prostředí a čas trávený daleko od domova. O-OOPS zcela uznává význam bezpečnosti v produktech určených pro nejmenší děti. 

Materiály, barvy, tvary, řízené výrobní procesy. Celá řada je navržena od jejího počátku v každém detailu, v přísné spolupráci s nejlepšími , mezinárodně uznávanými laboratořemi, za účelem vytvoření produktů nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti již od jejich narození. Všechny jejich produkty jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě s maximálními bezpečnostními prvky.

O-OOPS Happy Bedroom! - Skříňka ve stylu zvířátek

Obrázky variant

O-OOPS Happy Bedroom! - Skříňka ve stylu zvířátek - Owl - GreenO-OOPS Happy Bedroom! - Skříňka ve stylu zvířátek - Snail Green - Šnek zelená