Homepage » NA DOMA » hračky » O-OOPS Happy Melody! - Zvířátko s melodií

O-OOPS Happy Melody! - Zvířátko s melodií

Kolekcehračky / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

549 Kč

Přátelské a krásně barevné zvířátko s melodií od známé značky O-OOPS ze Švýcarska.

Nádherná hračka k zavěšení na okraj postele, kočárku či do auta.
Tento roztomilý kamarád vydává krásnou melodii na podporu odpočinku, spánku a relaxace. Plyšová závěsná hračka s melodií s motivy zvířátek. Závěsná hračka je příjemná na dotek a k poslechu. 

 

Vlastnosti: 

  • vhodné od narození
  • 2 v 1 hračka s melodií a šidítko
  • ideální dárek pro chlapce i dívky
  • k dispozici několik variant
  • skvělí pomocník při usínání, který hraje uklidňující ukolébavku
  • zatahejte za ocas a poslouchejte uklidňující ukolébavky
  • všechny výrobky pro děti jsou vyrobeny z bezpečných a nezávadných materiálů
  • barva: Bear, Owl, Snail, Cat, Dog, Turtle, Peacock, Hedgehog
  • rozměry: Bear a Cat: 26x20x9cm, Owl: 27x20x9cm, Snail a Turtle: 25x17x9cm, Peacock: 25x30x9cm, Hedgehog: 25 20 9cm

 

Upozornění: Výrobek na obrázku a ve skutečnosti se může lišit. Zejména v odstínu barvy, designu a tvaru. Nejedná se o výrobní vadu ani vadu výrobku. 

 

O-OOPS je švýcarská firma, která produkuje výrobky určené dětem již od jejich narození. Výrobky této firmy pramení z jasné a živé tvořivosti a z hlubokého porozumění potřebám moderních dětí.

O-OOPS vytváří harmonické a jednoduché prostředky pro potřeby dětského světa a také i linii plnou radosti a originality v každém detailu. Jsou to moderní znaky, podmanivé barvy, Multi-textury tkaniny a nejnovější generace materiálů. O-OOPS dává dětem kouzelný zážitek ze dvou různých světů. V okázalých lesních barvách, nebo uprostřed krásných městských budov, které byly vytvořeny pro nejmenší, ale také upoutají zájem i starších dětí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tým, který se schází každý den uprostřed barevných rostlin v lese nebo ve vzrušujícím městě, kde spolu zažívají různá dobrodružství.

Kdo ví lépe než my, co má dítě rádo?

Je to naše kreativita a naše velké zkušenosti ze světa malých dětí, které nás vedou každý den k vytváření nových produktů k pobavení našich dětských přátel. Zábavné moderní a unikátní produkty oživí prostředí a čas trávený daleko od domova. O-OOPS zcela uznává význam bezpečnosti v produktech určených pro nejmenší děti. 

Materiály, barvy, tvary, řízené výrobní procesy. Celá řada je navržena od jejího počátku v každém detailu, v přísné spolupráci s nejlepšími , mezinárodně uznávanými laboratořemi, za účelem vytvoření produktů nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti již od jejich narození. Všechny jejich produkty jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě s maximálními bezpečnostními prvky.

O-OOPS Happy Melody! - Zvířátko s melodií

Obrázky variant

O-OOPS Happy Melody! - Zvířátko s melodií - Bear - Medvěd

Doplňující obrázky

O-OOPS Happy Melody! - Zvířátko s melodií