Homepage » DENNÍ PÉČE » krmení » Bayby Dudlík oranžový 3m+ BPC 6306

Bayby Dudlík oranžový 3m+ BPC 6306

Kolekcekrmení / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem
39 Kč

BPC 6306 dudlík ortodontický s krytem oranžový 3m+

Růžový medvídek na oranžovém pozadí štítu ortodontického dudlíku BAYBY se stane kamarádem miminek v období mezi třetím a šestým měsícem.

Ortodontický dudlík BAYBY 3m+ se přizpůsobuje ústům dítěte a díky přirozenému tvaru podporuje zdravý vývoj ústní dutiny - pomáhá předejít ortodontickým vadám, jako je deformace čelisti. Anatomický sosák dudlíku, jenž napodobuje prs maminky během kojení, lze do úst děťátka vkládat jen jedním způsobem – kulatá část nahoře respektuje tvar horního patra a zešikmená špička dole zajišťuje správnou pozici jazyka.

Sosák dudlíků BAYBY 3+ je vyroben z kvalitního, měkkého, ale pevného a tvarově stálého silikonu, který vyniká dlouhou životností a snadno se udržuje v hygienické čistotě. Štít dudlíku osvědčeného tvaru mašličky přesně padne pod nos děťátka. Ventilační otvory předcházejí zapařování vnitřních částí dudlíku, a tím pádem i případnému podráždění pokožky. Dudlík BAYBY 3+ lze dítěti pohodlně vyjmout z úst díky bezpečnostnímu kroužku. Součástí každého dudlíku je dobře padnoucí krytka, která se jednoduše nacvakne a dudlík chrání před znečištěním, pokud ho dítě zrovna nemá v puse.

Dudlík i jeho ochranný kryt lze sterilizovat a čistit omytím v teplé vodě. Dudlíky BAYBY jsou vyrobeny jen z vysoce kvalitních materiálů, žádná součást neobsahuje toxický Bisphenol-A (BPA). Velikost 3+ je vhodná do věku 5 měsíců, od šestého měsíce vyměňte za variantu 6+.

Bayby Dudlík oranžový 3m+ BPC 6306