Homepage » DENNÍ PÉČE » koupání » Rotho® Top - TopXtra "Bath seat" - Vložka do vaničky

Rotho® Top - TopXtra "Bath seat" - Vložka do vaničky

Kolekcekoupání / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

549 Kč

Top vložka do vaničky

Unikátní design a pohodlí zažije Vaše dítě s vložkou do "TOP" vaničky od značky ROTHO®. Vložka zajistí Vašemu dítěti více bezpečnosti a komfortu ve vaničce. Vyberte si stejně barevnou vložku ke stejně barevné vaničce.

 

 • unikátní design, inovace a pohodlí
 • vhodné od narození
 • ideální řešení pro prvních několik týdnu miminka
 • anatomická a bezpečná vložka pro pohodlné a bezpečné koupání dítěte
 • protiskluzová podložka poskytuje bezpečné držení dítěte
 • k dispozici více variant 
 • speciálně navržena pro TOP vaničku a pro TOp Xtra sérii
 • protiskluzová podložka zajistí lepší přilnavost k vaničce
 • perfektní ergonomie a bezpečnost
 • snadná montáž
 • materiál: plast

 

Lze kombinovat s kolekcí TOP. V nabídce je jen vložka do vaničky. Vaničku si musíte dokoupit zvlášť. 

 

Tato "Top" kolekce ve velkém stylu poskytuje rodičům komplexní škálu koupacích a hygienických potřeb pro děti. Jejich výrobky mají ergonomické tvary jsou bez rohů a hran a tím zajistí větší bezpečnost dítěti. Výrobky odpovídají nejnovějšímu stavu techniky a jsou založeny na promyšlené koncepci, ve které byly požadavky spotřebitelů, pokud jde o ergonomii a manipulace rozhodující. 

 

Již 20 let firma Rotho® Baby Design je plastový specialista na vysoké úrovni a kvalitě, jejichž výrobky jsou určeny pro nejmenší uživatele. Kvalita výrobků je jejich nejvyšší priorita. Výrobky jsou výhradně vyráběny v Německu a ve Švýcarsku.

 

UPOZORNĚNÍ:!!!

Hlavní riziko spojené s výrobky je utonutí! Riziko u koupací vany a stojanu na vanu je utonutí a pád, kdy koupací vana pro kojence spadne ze stojanu nebo opěry!  Aby se zabránilo riziku opaření horkou vodou tekoucí z kohoutku, musí pečovatel o kojence věnovat pozornost teplotě vody a musí zabránit kojenci přístupu ke kohoutku! Pečovatel musí být stále s dítětem v kontaktu a mít nad ním stálý dozor! K utonutí může dojít ve velmi krátkém čase i ve velmi mělké vodě (+- 2 cm). Předmět neposkytuje žádnou další ochranu proti nebezpečím spojeným s vodou. Existují případy, kdy při používání pomůcek ke koupání došlo k utonutí! Maximální úroveň hladiny vody, kdy nemůže dojít k vniknutí vody do úst dítěte je 0,5 cm! Zvláště zranitelné jsou děti od narození do 12 měsíců! Koupací vany a stojany se nesmí umisťovat do vyvýšené pozice za použití předmětů, jako jsou stoly, umyvadla, kuchyňské linky, komody, skříně, apod.! Před každým použitím zkontrolujte, zda není výrobek poškozen! V opačném případě výrobek nepoužívejte. Odstraňte všechny obaly a části sloužící k upevnění a přepravě výrobku! Výrobek sestavuje pouze dospělá osoba! Testováno dle směrnic EU!

Rotho® Top - TopXtra "Bath seat" - Vložka do vaničky

Obrázky variant

Rotho® Top - TopXtra "Bath seat" - Vložka do vaničky - Babyblue Pearl - Perleťově světle modrá (i pro vanu TOPXtra)Rotho® Top - TopXtra "Bath seat" - Vložka do vaničky - Blue Pearl - Perleťově tmavě modráRotho® Top - TopXtra "Bath seat" - Vložka do vaničky - Tender Rose Pearl - Světle růžová
Zobrazit všechny varianty >


Doplňující obrázky

Rotho® Top - TopXtra "Bath seat" - Vložka do vaničkyRotho® Top - TopXtra "Bath seat" - Vložka do vaničky