Homepage » DENNÍ PÉČE » koupání » Rotho® Style "Bath seat" - Vložka do vaničky

Rotho® Style "Bath seat" - Vložka do vaničky

Kolekcekoupání / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

499 Kč

Style vložka do vaničky

Unikátní design a pohodlí zažije Vaše dítě s vložkou do "Styl" vaničky od značky ROTHO®. Vložka zajistí Vašemu dítěti více bezpečnosti a komfortu ve vaničce. Vložka pro vaničky Space, Medvídek Pú, Little Princess, Ocean, Nature, Oops, Vintage white, Lion King.

 

  • unikátní design, inovace a pohodlí
  • vhodné od narození
  • anatomická a bezpečná vložka pro pohodlné a bezpečné koupání dítěte
  • protiskluzová podložka poskytuje bezpečné držení dítěte
  • k dispozici 8 variant 
  • speciálně navržena pro Style vaničku
  • perfektní ergonomie a bezpečnost
  • materiál: plast

 

Lze kombinovat s kolekcí Style. V nabídce je jen vložka do vaničky. Vaničku si musíte dokoupit zvlášť. 

 

Tato "Styl" kolekce ve velkém stylu poskytuje rodičům komplexní škálu koupacích a hygienických potřeb pro děti. Jejich výrobky mají ergonomické tvary jsou bez rohů a hran a tím zajistí větší bezpečnost dítěti. Výrobky odpovídají nejnovějšímu stavu techniky a jsou založeny na promyšlené koncepci, ve které byly požadavky spotřebitelů, pokud jde o ergonomii a manipulace rozhodující. 

 

Již 20 let firma Rotho® Baby Design je plastový specialista na vysoké úrovni a kvalitě, jejichž výrobky jsou určeny pro nejmenší uživatele. Kvalita výrobků je jejich nejvyšší priorita. Výrobky jsou výhradně vyráběny v Německu a ve Švýcarsku.

UPOZORNĚNÍ:!!!

Hlavní riziko spojené s výrobky je utonutí! Riziko u koupací vany a stojanu na vanu je utonutí a pád, kdy koupací vana pro kojence spadne ze stojanu nebo opěry!  Aby se zabránilo riziku opaření horkou vodou tekoucí z kohoutku, musí pečovatel o kojence věnovat pozornost teplotě vody a musí zabránit kojenci přístupu ke kohoutku! Pečovatel musí být stále s dítětem v kontaktu a mít nad ním stálý dozor! K utonutí může dojít ve velmi krátkém čase i ve velmi mělké vodě (+- 2 cm). Předmět neposkytuje žádnou další ochranu proti nebezpečím spojeným s vodou. Existují případy, kdy při používání pomůcek ke koupání došlo k utonutí! Maximální úroveň hladiny vody, kdy nemůže dojít k vniknutí vody do úst dítěte je 0,5 cm! Zvláště zranitelné jsou děti od narození do 12 měsíců! Koupací vany a stojany se nesmí umisťovat do vyvýšené pozice za použití předmětů, jako jsou stoly, umyvadla, kuchyňské linky, komody, skříně, apod.! Před každým použitím zkontrolujte, zda není výrobek poškozen! V opačném případě výrobek nepoužívejte. Odstraňte všechny obaly a části sloužící k upevnění a přepravě výrobku! Výrobek sestavuje pouze dospělá osoba! Testováno dle směrnic EU!  

Rotho® Style "Bath seat" - Vložka do vaničky

Obrázky variant

Rotho® Style "Bath seat" - Vložka do vaničky - Růžová

Doplňující obrázky

Rotho® Style "Bath seat" - Vložka do vaničkyRotho® Style "Bath seat" - Vložka do vaničkyRotho® Style "Bath seat" - Vložka do vaničky