Homepage » VYCHÁZKY » batůžky pro děti » Petit Jour Paris Maisy Mouse Pink peněženka

Petit Jour Paris Maisy Mouse Pink peněženka

Kolekcebatůžky pro děti / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem
149 Kč

Peněženka z kolekce Maisy Mouse, která by neměla chybět ve výbavě každé princezny. Peněženka  je v krásném barevném designu s motivem myšky.

Maisy myš pomáhá dětem v každodením životě. S kolekcí "Maisy Mouse" objevujete svět plných barev, která spojuje kouzlo, hravost a funkčnost.

 

- z kolekce Maisy Mouse 

- vodotěsná

- snadno se čistí

- voskované plátno

- materiál: bavlna potažená PVC

- krásný design

- rozměr 9 x 11 cm

 

Tyto produkty jsou určeny pro nejmenší uživatele. Především jde o bezpečnost a dodržování technických postupů při výrobě. Jejich kvalita je ověřena nejprve v předběžných zkouškách v továrně a pak jsou zkoušky provedeny na hotové výrobky v akreditované laboratoři.

Všechny výrobky jsou kontrolovány a testovány na EN 71 (škodlivé prvky), EN 71-2 (hořlavost), EN 71-3 (migrace určitých prvků), EN 14350-1, EN 14372. Žádné výrobky neobsahují Ftaláty a ani BPA (Bisfenol A)

Všechny výrobky jsou uznávány pro svou kvalitu. Používají se nejmodernější materiály. Výrobky jsou vyrobeny z TRITANU, která postupně nahrazuje polykarbonát. Kromě odolnosti a bezpečnosti, tento materiál nabízí estetické vlastnosti vyšší než polykarbonát (vysoká odolnost proti UV záření a časté mytí v myčce, větší transparentnost a lesk).

 

Petit Jour Paris Maisy Mouse Pink peněženka

Doplňující obrázky

Petit Jour Paris Maisy Mouse Pink peněženkaPetit Jour Paris Maisy Mouse Pink peněženka