Homepage » VYCHÁZKY » batůžky pro děti » Petit Jour Paris Dans La Jungle PVC coated cotton small backpack - Malý batoh

Petit Jour Paris Dans La Jungle PVC coated cotton small backpack - Malý batoh

Kolekcebatůžky pro děti / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem
799 Kč

Batoh od známé značky Petit Jour Paris z Francie

Batoh z kolekce Dans La Jungle, který by neměl chybět ve výbavě každého dítěte. Batoh  je v krásném barevném designu s motivem džungle. Ideální na výlety ....

 

Vlastnosti: 

  • kapsa na přední straně
  • nastavitelné popruhy
  • snadno se čistí
  • krásný design
  • materiál: bavlna potažená PVC
  • rozměry 20 x 21 x 8 cm

 

Tyto produkty jsou určeny pro nejmenší uživatele. Jejich kvalita je ověřena nejprve v předběžných zkouškách v továrně a pak jsou zkoušky provedeny na hotové výrobky v akreditované laboratoři.

Všechny výrobky jsou kontrolovány a testovány na EN 71 (škodlivé prvky), EN 71-2 (hořlavost), EN 71-3 (migrace určitých prvků), EN 14350-1, EN 14372. Žádné výrobky neobsahují Ftaláty a ani BPA (Bisfenol A)

Všechny výrobky jsou uznávány pro svou kvalitu. Používají se nejmodernější materiály. Výrobky jsou vyrobeny z TRITANU, která postupně nahrazuje polykarbonát. Kromě odolnosti a bezpečnosti, tento materiál nabízí estetické vlastnosti vyšší než polykarbonát (vysoká odolnost proti UV záření a časté mytí v myčce, větší transparentnost a lesk).

 

Petit Jour Paris Dans La Jungle PVC coated cotton small backpack - Malý batoh

Doplňující obrázky

Petit Jour Paris Dans La Jungle PVC coated cotton small backpack - Malý batohPetit Jour Paris Dans La Jungle PVC coated cotton small backpack - Malý batohPetit Jour Paris Dans La Jungle PVC coated cotton small backpack - Malý batoh Zobrazit všechny fotografie >