Homepage » VYCHÁZKY » batůžky pro děti » O-OOPS All l Need! - Batoh

O-OOPS All l Need! - Batoh

Kolekcebatůžky pro děti / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

699 Kč

Přátelské a krásně barevné batohy od známé značky O-OOPS ze Švýcarska.

Kdo ví lépe než O-OOPS, co mají děti rády. Jejich batohy jsou moderní a zábavné ve stylu lesních zvířátek. S batůžkem děti zažijí krásné dobrodružství nejen na cestách, ale i doma. 

 

Každý výrobek je pečlivě vyroben s důrazem na detail a kombinaci mezi funkčností a atraktivním designem. Batohy jsou dostatečně silné, aby vydržely každodenní opotřebení, vodotěsné, aby věci byly v bezpečí a v suchu a krásně barevné. Batůžek má pohodlné a nastavitelné ramenní popruhy a lze ho prát v pračce.

 

Vlastnosti:

  • velmi měkký a vysoce odolný materiál
  • 100% neopren
  • pohodlné a nastavitelné ramenní popruhy
  • vyberte si z 8 roztomilých 3D zvířecích postav
  • lze prát v pračce (30 °C doporučeno)
  • rozměry 25 x 30 x 16 cm
  • do max 5 kg

 

Upozornění: Výrobek na obrázku a ve skutečnosti se může lišit. Zejména v odstínu barvy, designu a tvaru. Nejedná se o výrobní vadu ani vadu výrobku. 

 

O-OOPS je švýcarská firma, která produkuje výrobky určené dětem již od jejich narození. Výrobky této firmy pramení z jasné a živé tvořivosti a z hlubokého porozumění potřebám moderních dětí.

O-OOPS vytváří harmonické a jednoduché prostředky pro potřeby dětského světa a také i linii plnou radosti a originality v každém detailu. Jsou to moderní znaky, podmanivé barvy, Multi-textury tkaniny a nejnovější generace materiálů. O-OOPS dává dětem kouzelný zážitek ze dvou různých světů. V okázalých lesních barvách, nebo uprostřed krásných městských budov, které byly vytvořeny pro nejmenší, ale také upoutají zájem i starších dětí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tým, který se schází každý den uprostřed barevných rostlin v lese nebo ve vzrušujícím městě, kde spolu zažívají různá dobrodružství.

Kdo ví lépe než my, co má dítě rádo?

Je to naše kreativita a naše velké zkušenosti ze světa malých dětí, které nás vedou každý den k vytváření nových produktů k pobavení našich dětských přátel. Zábavné moderní a unikátní produkty oživí prostředí a čas trávený daleko od domova. O-OOPS zcela uznává význam bezpečnosti v produktech určených pro nejmenší děti. 

Materiály, barvy, tvary, řízené výrobní procesy. Celá řada je navržena od jejího počátku v každém detailu, v přísné spolupráci s nejlepšími , mezinárodně uznávanými laboratořemi, za účelem vytvoření produktů nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti již od jejich narození. Všechny jejich produkty jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě s maximálními bezpečnostními prvky.

O-OOPS All l Need! - Batoh

Obrázky variant

O-OOPS All l Need! - Batoh - Snail - ŠnekO-OOPS All l Need! - Batoh - Turtle - Želva

Doplňující obrázky

O-OOPS All l Need! - BatohO-OOPS All l Need! - BatohO-OOPS All l Need! - Batoh