Homepage » NA DOMA » matrace » tobi® babybay® Mattress - Matrace pro postýlku Original, Maxi, Boxspring

tobi® babybay® Mattress - Matrace pro postýlku Original, Maxi, Boxspring

Kolekcematrace / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

1 599 Kč

Matrace do postýlek Original, Maxi, Boxspring od známé značky tobi® babybay® z Německa 

Máte na výběr mezi čtyřmi kvalitními matracemi pro různé požadavky - stejně unikátní jako Vaše dítě. 

 

Classic matrace se snímatelným potahem

Vysoce kvalitní, prodyšné pěnové jádro s luxusně měkkým bavlněným potahem poskytuje dobrou cirkulaci vzduchu k tělu, aniž by příliš zadržovala teplo. Ideální pro zdravé dítě.

Potah je ze 100% bavlny, se zapínáním na zip, pratelný na 60°C. Testováno na škodlivé látky v souladu s Öko-Tex Standard 100 třída 1 pro děti (12.0.03346).

 

 Extra prodyšná matrace s odnímatelným potahem

Patentované vzduchové kanálky v pěně pro vyšší cirkulaci vzduchu. Zabraňuje zahřívání. Vzhledem k asymetrickému uspořádání drážek matraci dokonale kopíruje tvar těla. Ideální pro děti, které se hodně potí.

Složení potahu 42% bavlna, 32% nylon a 26% polyester, odnímatelný na zip a lze prát na  60°C. Testováno na škodlivé látky v souladu s Öko-Tex Standard 100 třída 1 pro děti (12.0.03346).

 

Eco matrace s odnímatelným prodyšným potahem

Vyrobena z přírodního latexu s jádrem vlákna kokosového ořechu. Je vysoce prodyšná a odvádí skvěle vlhkost. Drobné duté trubice kokosového vlákna mají vynikající akumulační schopnosti a jsou odolné proti vlhkosti. 

Složení potahu 42% bavlna, 32% nylon a 26% polyester, odnímatelný na zip a lze prát na 60°C. Testováno na škodlivé látky v souladu s Öko-Tex Standard 100 třída 1 pro děti (12.0.03346).

 

Visco matrace komfort s odnímatelným potahem

Nejlepší pro vaše dítě: Viskoelastická pěna reguluje tělesnou teplotu dítěte a přizpůsobuje se tvaru těla dítěte. Zajišťuje optimální snížení tlaku a pocit snové beztíže, jak je vaše dítě zvyklé z těhotenství. Nejlepší matrace - pro hluboké, tiché a klidné spaní.

Složení potahu 42% bavlna, 32% nylon a 26% polyester, odnímatelný na zip a lze prát na 60°C. Testováno na škodlivé látky v souladu s Öko-Tex Standard 100 třída 1 pro děti (12.0.03346).

 

 

 

tobi® babybay® Mattress - Matrace pro postýlku Original, Maxi, Boxspring

Obrázky variant

tobi® babybay® Mattress - Matrace pro postýlku Original, Maxi, Boxspring - Original Comfort

Doplňující obrázky

tobi® babybay® Mattress - Matrace pro postýlku Original, Maxi, Boxspring