Homepage » NA DOMA » hračky » psaní a malování » Petit Jour Paris Malý princ Stationery Secret notebook - Deníček

Petit Jour Paris Malý princ Stationery Secret notebook - Deníček

Kolekcepsaní a malování / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

449 Kč

Deník od známé značky Petit Jour Paris z Francie

Tajný deníček z kolekce Malý princ nesmí chybět žádné slečně a mladému pánovi. Tajemství deníčku bude střežit visací zámek s dvěma klíčky, aby jejich tajemství bylo v bezpečí.

S Malým princem, který přišel z daleké planetky, budou děti zažívat různá dobrodružství svýma dětskýma očima.

 

Vlastnosti: 

  • z kolekce Malý princ
  • krásný design
  • k dispozici v růžové barvě
  • pevná vazba
  • deníček s visacím zámkem a s 2 klíči
  • rozměr: 13 x 19 cm 

 

Tyto produkty jsou určeny pro nejmenší uživatele. Jejich kvalita je ověřena nejprve v předběžných zkouškách v továrně a pak jsou zkoušky provedeny na hotové výrobky v akreditované laboratoři.

Všechny výrobky jsou kontrolovány a testovány na EN 71 (škodlivé prvky), EN 71-2 (hořlavost), EN 71-3 (migrace určitých prvků), EN 14350-1, EN 14372. Žádné výrobky neobsahují Ftaláty a ani BPA (Bisfenol A)

Všechny výrobky jsou uznávány pro svou kvalitu. Používají se nejmodernější materiály. Výrobky jsou vyrobeny z TRITANU, která postupně nahrazuje polykarbonát. Kromě odolnosti a bezpečnosti, tento materiál nabízí estetické vlastnosti vyšší než polykarbonát (vysoká odolnost proti UV záření a časté mytí v myčce, větší transparentnost a lesk).

 

Petit Jour Paris Malý princ Stationery Secret notebook - Deníček

Obrázky variant

Petit Jour Paris Malý princ Stationery Secret notebook - Deníček - Deníček růžový

Doplňující obrázky

Petit Jour Paris Malý princ Stationery Secret notebook - DeníčekPetit Jour Paris Malý princ Stationery Secret notebook - DeníčekPetit Jour Paris Malý princ Stationery Secret notebook - Deníček

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.