Homepage » NA DOMA » hračky » psaní a malování » Petit Jour Paris Malý princ Stationery Notebook with elastic band - Vázaný sešit s gumičkou

Petit Jour Paris Malý princ Stationery Notebook with elastic band - Vázaný sešit s gumičkou

Kolekcepsaní a malování / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem
299 Kč

Sešit na psaní od známé značky Petit Jour Paris z Francie

Pořiďte si vázaný sešit s elastickou gumou na uzavření z kolekce Malý princ pro Vaše důležité úkoly, které nechcete zapomenout. Kniha je v krásném barevném designu s motivem Malého prince, který obsahuje 144 stran bílého hladkého papíru vysoké kvality. 

S Malým princem, který přišel z daleké planetky, budou děti zažívat různá dobrodružství svýma dětskýma očima.

 

Vlastnosti: 

  • z kolekce Malý princ
  • papír vysoké kvality
  • ideální na zapisování důležitých věcí
  • listy papírů jdou snadno odtrhnout
  • barva zápisníku: tmavě modrá 
  • 144 listů
  • rozměry: 11 x 15 cm

 

Tyto produkty jsou určeny pro nejmenší uživatele. Jejich kvalita je ověřena nejprve v předběžných zkouškách v továrně a pak jsou zkoušky provedeny na hotové výrobky v akreditované laboratoři.

Všechny výrobky jsou kontrolovány a testovány na EN 71 (škodlivé prvky), EN 71-2 (hořlavost), EN 71-3 (migrace určitých prvků), EN 14350-1, EN 14372. Žádné výrobky neobsahují Ftaláty a ani BPA (Bisfenol A)

Všechny výrobky jsou uznávány pro svou kvalitu. Používají se nejmodernější materiály. Výrobky jsou vyrobeny z TRITANU, která postupně nahrazuje polykarbonát. Kromě odolnosti a bezpečnosti, tento materiál nabízí estetické vlastnosti vyšší než polykarbonát (vysoká odolnost proti UV záření a časté mytí v myčce, větší transparentnost a lesk).

 

Petit Jour Paris Malý princ Stationery Notebook with elastic band - Vázaný sešit s gumičkou

Doplňující obrázky

Petit Jour Paris Malý princ Stationery Notebook with elastic band - Vázaný sešit s gumičkouPetit Jour Paris Malý princ Stationery Notebook with elastic band - Vázaný sešit s gumičkouPetit Jour Paris Malý princ Stationery Notebook with elastic band - Vázaný sešit s gumičkou Zobrazit všechny fotografie >

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.