Homepage » NA DOMA » hračky » psaní a malování » Petit Jour Paris Malý princ Stationery Ball pen - Kuličkové pero

Petit Jour Paris Malý princ Stationery Ball pen - Kuličkové pero

Kolekcepsaní a malování / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem
149 Kč

Kuličkové pero od známé značky Petit Jour Paris z Francie

Kuličkové pero z kolekce Malý princ, je pro začínající spisovatelé. Pero je v krásném designu s motivem Malého prince.

S Malým princem, který přišel z daleké planetky, budou děti zažívat různá dobrodružství svýma dětskýma očima.

 

Vlastnosti: 

  • z kolekce Malý princ
  • materiál: PVC
  • rozměry: 13,5 cm
  • rozměry balení: 10,5 x 13,5 x 9,5 cm

 

Tyto produkty jsou určeny pro nejmenší uživatele. Jejich kvalita je ověřena nejprve v předběžných zkouškách v továrně a pak jsou zkoušky provedeny na hotové výrobky v akreditované laboratoři.

Všechny výrobky jsou kontrolovány a testovány na EN 71 (škodlivé prvky), EN 71-2 (hořlavost), EN 71-3 (migrace určitých prvků), EN 14350-1, EN 14372. Žádné výrobky neobsahují Ftaláty a ani BPA (Bisfenol A)

Všechny výrobky jsou uznávány pro svou kvalitu. Používají se nejmodernější materiály. Výrobky jsou vyrobeny z TRITANU, která postupně nahrazuje polykarbonát. Kromě odolnosti a bezpečnosti, tento materiál nabízí estetické vlastnosti vyšší než polykarbonát (vysoká odolnost proti UV záření a časté mytí v myčce, větší transparentnost a lesk).

 

Petit Jour Paris Malý princ Stationery Ball pen - Kuličkové pero

Doplňující obrázky

Petit Jour Paris Malý princ Stationery Ball pen - Kuličkové peroPetit Jour Paris Malý princ Stationery Ball pen - Kuličkové peroPetit Jour Paris Malý princ Stationery Ball pen - Kuličkové pero Zobrazit všechny fotografie >

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.