Homepage » NA DOMA » hračky » psaní a malování » Petit Jour Paris Elmer Pencil holder - Dóza na tužky

Petit Jour Paris Elmer Pencil holder - Dóza na tužky

Kolekcepsaní a malování / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem
149 Kč

Dóza na tužky od známé značky Petit Jour Paris z Francie

Dóza na tužky z kolekce ELMER ELEPHANT je krásným doplňkem do pokojíčku. Dóza je v krásném barevném designu s motivem slona. Dózu můžete naplnit tužkami od Elmer, vše bude krásně ladit na Vašem psacím stole.

Elmer vícebarevný slon je silným zastáncem tolerance. S kolekcí Elmer Elephant objevujete svět plných barev, která spojuje kouzlo, hravost a funkčnost.

 

Vlastnosti: 

  • z kolekce Elmer
  • krásný design
  • materiál: PVC
  • rozměry: 7 x 9,5 cm

 

 

Tyto produkty jsou určeny pro nejmenší uživatele. Jejich kvalita je ověřena nejprve v předběžných zkouškách v továrně a pak jsou zkoušky provedeny na hotové výrobky v akreditované laboratoři.

Všechny výrobky jsou kontrolovány a testovány na EN 71 (škodlivé prvky), EN 71-2 (hořlavost), EN 71-3 (migrace určitých prvků), EN 14350-1, EN 14372. Žádné výrobky neobsahují Ftaláty a ani BPA (Bisfenol A)

Všechny výrobky jsou uznávány pro svou kvalitu. Používají se nejmodernější materiály. Výrobky jsou vyrobeny z TRITANU, která postupně nahrazuje polykarbonát. Kromě odolnosti a bezpečnosti, tento materiál nabízí estetické vlastnosti vyšší než polykarbonát (vysoká odolnost proti UV záření a časté mytí v myčce, větší transparentnost a lesk).

 

Petit Jour Paris Elmer Pencil holder - Dóza na tužky

Doplňující obrázky

Petit Jour Paris Elmer Pencil holder - Dóza na tužkyPetit Jour Paris Elmer Pencil holder - Dóza na tužkyPetit Jour Paris Elmer Pencil holder - Dóza na tužky