Homepage » NA DOMA » hračky » Rotho® Wooden Toys "Pram chain rainbow" - Závěsný řetízek na kočárek,postýlku či autosedačku

Rotho® Wooden Toys "Pram chain rainbow" - Závěsný řetízek na kočárek,postýlku či autosedačku

Kolekcehračky / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem
549 Kč

Dřevěný řetěz na kočárek od známé značky Rotho

Barevné hračky přitahují pozornost dítěte, stimulují rozvoj zraku a podporují jeho psychomotorický vývoj. Dřevěný řetěz na kočárek připevníte pomocí dvou spon.  

 

  • dřevěný řetěz na kočárek, autosedačku či postýlku
  • barevné hračky podporují rozvoj zraku a psychomotorický vývoj
  • upevní se pomocí dvou spon na obou stranách
  • 100% ručně vyrobené
  • vhodné od narození
  • všechny používané laky jsou netoxické, bez rozpouštědel a na bázi vody
  • materiál: kvalitní domácí dřeviny z Německa

 

Méně je někdy více. V souladu s tímto mottem děti nepotřebují složité nebo sofistikované hračky v prvních měsících života. Naopak hračky pro děti musí být snadno ovladatelné, barevné a především bezpečné, pokud jde o barvy a látky. A ještě větší zájem u dětí je, pokud hračka vydává nějaký zvuk (chrastivý, pískací).

Co se týče kvality u značky Rotho, jsou použity nejvyšší standardy a špičková spolupráce s předními německými výrobci dřevěných hraček. Všechny výrobky byly vyrobeny v Německu a ze 100% ručně zasázených domácích dřevin. Barvy na vodní bázi jsou bez rozpouštědel a zcela zdravotně nezávadné. Všechny výrobky jsou testovány podle příslušných norem.

 

Již 20 let firma Rotho® Baby Design je plastový specialista na vysoké úrovni a kvalitě, jejichž výrobky jsou určeny pro nejmenší uživatele. Kvalita výrobků je jejich nejvyšší priorita. Výrobky jsou výhradně vyráběny v Německu a ve Švýcarsku.

Rotho® Wooden Toys "Pram chain rainbow" - Závěsný řetízek na kočárek,postýlku či autosedačku

Doplňující obrázky

Rotho® Wooden Toys "Pram chain rainbow" - Závěsný řetízek na kočárek,postýlku či autosedačku

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.