Homepage » NA DOMA » hračky » Rotho® Wooden Toys "Grasp toy rainbow beads" - Dřevěná hračka s korálky

Rotho® Wooden Toys "Grasp toy rainbow beads" - Dřevěná hračka s korálky

Kolekcehračky / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostaž 2 měsíce
149 Kč

Dřevěná hračka do ruky pro naše nejmenší od známé značky Rotho

Již od 3. měsíce mají děti tendenci lépe sledovat pohyb svých rukou a nohou. Jsou schopni uchopit a držet předměty, které jim podáte. Hraní s uchopovací hračkou podporujete ruční motoriku a smyslové dovednosti. Jasné barvy na hračce přitahují pozornost dítěte. Barevné malé duhové kuličky chrastí při pohybu. 

 

  • dřevěná uchopovací hračka na hraní pro nejmenší
  • podpora ruční motoriky a smyslových dovedností
  • barevně malé kuličky chrastí při pohybu
  • 100% ručně vyrobené
  • vhodné od 3m+
  • všechny používané laky jsou netoxické, bez rozpouštědel a na bázi vody
  • materiál: kvalitní domácí dřeviny z Německa
  • rozměry: 5,5 cm

 

Méně je někdy více. V souladu s tímto mottem děti nepotřebují složité nebo sofistikované hračky v prvních měsících života. Naopak hračky pro děti musí být snadno ovladatelné, barevné a především bezpečné, pokud jde o barvy a látky. A ještě větší zájem u dětí je, pokud hračka vydává nějaký zvuk (chrastivý, pískací).

Co se týče kvality u značky Rotho, jsou použity nejvyšší standardy a špičková spolupráce s předními německými výrobci dřevěných hraček. Všechny výrobky byly vyrobeny v Německu a ze 100% ručně zasázených domácích dřevin. Barvy na vodní bázi jsou bez rozpouštědel a zcela zdravotně nezávadné. Všechny výrobky jsou testovány podle příslušných norem.

 

Již 20 let firma Rotho® Baby Design je plastový specialista na vysoké úrovni a kvalitě, jejichž výrobky jsou určeny pro nejmenší uživatele. Kvalita výrobků je jejich nejvyšší priorita. Výrobky jsou výhradně vyráběny v Německu a ve Švýcarsku.

Rotho® Wooden Toys "Grasp toy rainbow beads" - Dřevěná hračka s korálky

Doplňující obrázky

Rotho® Wooden Toys "Grasp toy rainbow beads" - Dřevěná hračka s korálkyRotho® Wooden Toys "Grasp toy rainbow beads" - Dřevěná hračka s korálky

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.