Homepage » NA DOMA » hračky » Rotho® Soft Toys "Play cube with rattle" - Měkká hrací kostka s chrastítkem

Rotho® Soft Toys "Play cube with rattle" - Měkká hrací kostka s chrastítkem

Kolekcehračky / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostaž 2 měsíce
299 Kč

Měkká plyšová hrací kostka s chrastítkem od známé značky Rotho

Hračka z příjemného měkkého materiálu s obrázky zvířátek medvídka Bernie a ovečky Shirley. Rozvíjí smysl pro dotek a vizuální povědomí.Hmatové značky podporují interaktivní hru. Hrací kostka poskytuje spoustu vizuální stimulace (zrakové, sluchové a hmatové podněty): chrastítko, zrcátko, barvy, různé motivy nabízejí herní zážitky - skvělé pro každodenní zábavu.

 

  • hrací kostka s chrastítkem
  • vhodné od 3m+
  • kostka podporuje smyslový vývoj dítěte
  • přátelský motiv medvídka a ovečky
  • jedna strana má zrcátko (nerozbitné, zrcadlo folie) - POZOR: před použitím odstraňte ochrannou folii u zrcátka
  • lze ručně prát

 

Kolekce Soft Toys má fantastické barvy a chytré funkce, jako je zrcátko, praskací efekty, chrastítka, štítky a kousátka. Všechny tyto funkce podporují rozvoj smyslů u dítěte. Všechny produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, plyšový měkký plyš je láskyplně dokončen ručně. Všechny hračky byly testovány z hlediska bezpečnosti a nezávadnosti podle všech příslušných standardů v nezávislých zkušebních ústavů.

 

Již 20 let firma Rotho® Baby Design je plastový specialista na vysoké úrovni a kvalitě, jejichž výrobky jsou určeny pro nejmenší uživatele. Kvalita výrobků je jejich nejvyšší priorita. Výrobky jsou výhradně vyráběny v Německu a ve Švýcarsku.

Rotho® Soft Toys "Play cube with rattle" - Měkká hrací kostka s chrastítkem

Doplňující obrázky

Rotho® Soft Toys "Play cube with rattle" - Měkká hrací kostka s chrastítkemRotho® Soft Toys "Play cube with rattle" - Měkká hrací kostka s chrastítkemRotho® Soft Toys "Play cube with rattle" - Měkká hrací kostka s chrastítkem

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.