Homepage » NA DOMA » hračky » Rotho® Modern Feeding Four Little Friends "Gel teether" - Chladivé gelové kousátko

Rotho® Modern Feeding Four Little Friends "Gel teether" - Chladivé gelové kousátko

Kolekcehračky / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostaž 2 měsíce

Varianta:

99 Kč

Dětská kousátka z kolekce Four Little Friends od značky Rotho®.

Kousátko je určeno nejmenším dětem, dobře se drží v malých dětských ručičkách. Kousátko je pro Vaše miminko nepostradatelným pomocníkem při prořezávání prvních mléčných zoubků, neboť příjemně chladí, zklidňuje a zároveň masíruje podrážděné dásně. Kousátka pro miminka zlepšují cirkulaci krve a produkci slin a tím výrazně přispívají ke zmírnění bolesti při růstu zoubků.   

 

  • vhodné od 3 měsíců
  • k dispozici 2 varianty: Gelový kroužek, Medvídek Teddy
  • chladivé gelové kousátko
  • zklidňuje a zároveň masíruje dásně
  • ideální pro malé dětské ručičky
  • vhodné lednice
  • vysoce kvalitní materiál 
  • neobsahuje BPA a melamin
  • barva: Baby blue / Mintgreen


Upozornění! Důležité pro zdraví a bezpečnost Vašeho dítěte! Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby. Nikdy nenechávejte dítě mladší 12-měsíců při hře bez dozoru dospělé osoby.

 

Tato kolekce Modern Feeding ve velkém stylu poskytuje rodičům komplexní škálu jídelních potřeb pro děti. Jejich výrobky mají ergonomické tvary jsou bez rohů a hran a tím zajistí větší bezpečnost dítěti. Výrobky odpovídají nejnovějšímu stavu techniky a jsou založeny na promyšlené koncepci, ve které byly požadavky spotřebitelů, pokud jde o ergonomii a manipulace rozhodující. 

 

Již 20 let firma Rotho® Baby Design je plastový specialista na vysoké úrovni a kvalitě, jejichž výrobky jsou určeny pro nejmenší uživatele. Kvalita výrobků je jejich nejvyšší priorita. Výrobky jsou výhradně vyráběny v Německu a ve Švýcarsku.

Rotho® Modern Feeding Four Little Friends "Gel teether" - Chladivé gelové kousátko

Obrázky variant

Rotho® Modern Feeding Four Little Friends "Gel teether" - Chladivé gelové kousátko - Baby blue - Gelový kroužekRotho® Modern Feeding Four Little Friends "Gel teether" - Chladivé gelové kousátko - Baby blue - Medvídek TeddyRotho® Modern Feeding Four Little Friends "Gel teether" - Chladivé gelové kousátko - Mintgreen - Gelový kroužek
Zobrazit všechny varianty >


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.