Homepage » NA DOMA » hračky » Petit Jour Paris Malý princ Toy Small humming top - Káča

Petit Jour Paris Malý princ Toy Small humming top - Káča

Kolekcehračky / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem
349 Kč

Káča od známé značky Petit Jour Paris z Francie

Hrací káča z kolekce Malý princ, je krásná hrací káča s motivem Malého prince. Díky hračce s veselým barevným provedením bude Vaše dítě objevovat svět barev, tvarů a zvuků. Káča je vyrobená z kvalitního a nezávadného materiálu. 

S Malým princem, který přišel z daleké planetky, budou děti zažívat různá dobrodružství svýma dětskýma očima.

 

Vlastnosti: 

  • z kolekce Malý princ 
  • vhodné od 36m+
  • materiál: kov Spinning
  • kvalitní a nezávadný materiál
  • vydává melodie
  • rozměr: 13 x 13 cm
  • rozměr balení: 11,5 x 11,5 x 11,5 cm

 

Tyto produkty jsou určeny pro nejmenší uživatele. Jejich kvalita je ověřena nejprve v předběžných zkouškách v továrně a pak jsou zkoušky provedeny na hotové výrobky v akreditované laboratoři.

Všechny výrobky jsou kontrolovány a testovány na EN 71 (škodlivé prvky), EN 71-2 (hořlavost), EN 71-3 (migrace určitých prvků), EN 14350-1, EN 14372. Žádné výrobky neobsahují Ftaláty a ani BPA (Bisfenol A)

Všechny výrobky jsou uznávány pro svou kvalitu. Používají se nejmodernější materiály. Výrobky jsou vyrobeny z TRITANU, která postupně nahrazuje polykarbonát. Kromě odolnosti a bezpečnosti, tento materiál nabízí estetické vlastnosti vyšší než polykarbonát (vysoká odolnost proti UV záření a časté mytí v myčce, větší transparentnost a lesk).

 

Petit Jour Paris Malý princ Toy Small humming top - Káča

Doplňující obrázky

Petit Jour Paris Malý princ Toy Small humming top - KáčaPetit Jour Paris Malý princ Toy Small humming top - KáčaPetit Jour Paris Malý princ Toy Small humming top - Káča

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.