Homepage » NA DOMA » hračky » Petit Jour Paris Maisy Mouse Toy 4 puzzle s ročním obdobím

Petit Jour Paris Maisy Mouse Toy 4 puzzle s ročním obdobím

Kolekcehračky / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem
449 Kč

4 puzzle s ročním obdobím z kolekce Maisy Mouse je inteligentní hra pro děti s motivem myšky.  Puzzle je naučná a zábavná hra, při které se děti naučí trpělivosti, logickému myšlení, poznávání barev, orientace v prostoru, jemnou motoriku, rozeznávání tvarů, rozvoj představivosti, rozeznávání detailů a umístění v celku. Puzzle je vyrobeno z kvalitního a nezávadného materiálu.

Maisy myš pomáhá dětem v každodením životě a zažijete s ní spoustu legrace. S kolekcí "Maisy Mouse" objevujete svět plných barev, která spojuje kouzlo, hravost a funkčnost.

 

- z kolekce Maisy Mouse 

- 24m+

- puzzle s ročním obdobím

- kvalitní a odolné

- ideální dárek pro děti

- puzzle je zabaleno v krásné krabiččce

- kvalitní a nezávadný materiál

- materiál: karton

- rozměry. 30 x 30 cm

- rozměr balení: 17 x 17 x 17 cm

 

Tyto produkty jsou určeny pro nejmenší uživatele. Především jde o bezpečnost a dodržování technických postupů při výrobě. Jejich kvalita je ověřena nejprve v předběžných zkouškách v továrně a pak jsou zkoušky provedeny na hotové výrobky v akreditované laboratoři.

Všechny výrobky jsou kontrolovány a testovány na EN 71 (škodlivé prvky), EN 71-2 (hořlavost), EN 71-3 (migrace určitých prvků), EN 14350-1, EN 14372. Žádné výrobky neobsahují Ftaláty a ani BPA (Bisfenol A)

Všechny výrobky jsou uznávány pro svou kvalitu. Používají se nejmodernější materiály. Výrobky jsou vyrobeny z TRITANU, která postupně nahrazuje polykarbonát. Kromě odolnosti a bezpečnosti, tento materiál nabízí estetické vlastnosti vyšší než polykarbonát (vysoká odolnost proti UV záření a časté mytí v myčce, větší transparentnost a lesk).

 

Petit Jour Paris Maisy Mouse Toy 4 puzzle s ročním obdobím

Doplňující obrázky

Petit Jour Paris Maisy Mouse Toy 4 puzzle s ročním obdobímPetit Jour Paris Maisy Mouse Toy 4 puzzle s ročním obdobímPetit Jour Paris Maisy Mouse Toy 4 puzzle s ročním obdobím Zobrazit všechny fotografie >

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.