Homepage » NA DOMA » hračky » Petit Jour Paris Elmer Toy kuželky

Petit Jour Paris Elmer Toy kuželky

Kolekcehračky / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem
749 Kč

S kuželkami od kolekce ELMER ELEPHANT si užijete spoustu zábavy. Kuželky s motivem slona a různých zvířátků, je naučná a zábavná hra, při které se děti naučí trpělivosti, logickému myšlení, poznávání barev a číslic, orientace v prostoru, jemnou motoriku, rozeznávání tvarů, rozvoj představivosti. Kuželky nesmí chybět v žádném pokojíčku. Jsou vyrobeny z kvalitního a nezávadného materiálu.

 Elmer vícebarevný slon je silným zastáncem tolerance. S kolekcí Elmer Elephant objevujete svět plných barev, která spojuje kouzlo, hravost a funkčnost.

 

- z kolekce Elmer 

- 12m+

- 6 kuželek a 2 míčky

- poznávání barev a číslic

- kvalitní a odolné

- snadno se čistí mokrým hadříkem

- ideální dárek pro děti

- přenosné pouzdro

- kvalitní a nezávadný materiál

- materiál: plast

- rozměr: 21 x 21 x 13 cm

 

Tyto produkty jsou určeny pro nejmenší uživatele. Jejich kvalita je ověřena nejprve v předběžných zkouškách v továrně a pak jsou zkoušky provedeny na hotové výrobky v akreditované laboratoři.

Všechny výrobky jsou kontrolovány a testovány na EN 71 (škodlivé prvky), EN 71-2 (hořlavost), EN 71-3 (migrace určitých prvků), EN 14350-1, EN 14372. Žádné výrobky neobsahují Ftaláty a ani BPA (Bisfenol A)

Všechny výrobky jsou uznávány pro svou kvalitu. Používají se nejmodernější materiály. Výrobky jsou vyrobeny z TRITANU, která postupně nahrazuje polykarbonát. Kromě odolnosti a bezpečnosti, tento materiál nabízí estetické vlastnosti vyšší než polykarbonát (vysoká odolnost proti UV záření a časté mytí v myčce, větší transparentnost a lesk).

 

Petit Jour Paris Elmer Toy kuželky

Doplňující obrázky

Petit Jour Paris Elmer Toy kuželkyPetit Jour Paris Elmer Toy kuželkyPetit Jour Paris Elmer Toy kuželky Zobrazit všechny fotografie >

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.