Homepage » NA DOMA » hračky » Petit Jour Paris Elmer Toy kostky na hraní (6ks)

Petit Jour Paris Elmer Toy kostky na hraní (6ks)

Kolekcehračky / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

449 Kč

Hrací kostky od kolekce ELMER ELEPHANT je inteligentní hra pro děti s motivem slona a různých obrazců. Kostky jsou naučné a zábavné, při kterých se děti naučí trpělivosti, logickému myšlení, poznávání barev, poznávání číslic, orientace v prostoru, jemnou motoriku, rozvoj představivosti. Kostky jsou vyrobeny z kvalitního a nezávadného materiálu.

Elmer vícebarevný slon je silným zastáncem tolerance. S kolekcí Elmer Elephant objevujete svět plných barev, která spojuje kouzlo, hravost a funkčnost.

 

- z kolekce Elmer 

- 12m+

- 6 kostek

- barvy, čísla, obrázky

- kvalitní a odolné

- ideální dárek pro děti

- kostky jsou zabaleny v krásné krabiččce

- kvalitní a nezávadný materiál

- materiál: karton

- rozměry: 9 x 13,5 cm

- rozměr balení: 15 x 15 x 15 cm

 

Tyto produkty jsou určeny pro nejmenší uživatele. Jejich kvalita je ověřena nejprve v předběžných zkouškách v továrně a pak jsou zkoušky provedeny na hotové výrobky v akreditované laboratoři.

Všechny výrobky jsou kontrolovány a testovány na EN 71 (škodlivé prvky), EN 71-2 (hořlavost), EN 71-3 (migrace určitých prvků), EN 14350-1, EN 14372. Žádné výrobky neobsahují Ftaláty a ani BPA (Bisfenol A)

Všechny výrobky jsou uznávány pro svou kvalitu. Používají se nejmodernější materiály. Výrobky jsou vyrobeny z TRITANU, která postupně nahrazuje polykarbonát. Kromě odolnosti a bezpečnosti, tento materiál nabízí estetické vlastnosti vyšší než polykarbonát (vysoká odolnost proti UV záření a časté mytí v myčce, větší transparentnost a lesk).

 

Petit Jour Paris Elmer Toy kostky na hraní (6ks)

Obrázky variant

Petit Jour Paris Elmer Toy kostky na hraní (6ks) - Kostky (oranžová, růžová ...)

Doplňující obrázky

Petit Jour Paris Elmer Toy kostky na hraní (6ks)Petit Jour Paris Elmer Toy kostky na hraní (6ks)Petit Jour Paris Elmer Toy kostky na hraní (6ks) Zobrazit všechny fotografie >

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.