Homepage » NA DOMA » hračky » Petit Jour Paris Barbapapa Toy kostky na hraní (9 ks)

Petit Jour Paris Barbapapa Toy kostky na hraní (9 ks)

Kolekcehračky / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem
599 Kč

Hrací kostky z kolekce Barbapapa je inteligentní hra pro děti s motivem Barbapapa a jeho rodinka. Kostky jsou naučné a zábavné, při kterých se děti naučí trpělivosti, logickému myšlení, poznávání barev, poznávání číslic, orientace v prostoru, jemnou motoriku, rozvoj představivosti. Kostky jsou vyrobeny z kvalitního a nezávadného materiálu.

Barbapapa a jeho rodinka nezná žádný problém, který nelze vyřešit. Díky několika vhodných tvarových změn a jejich brilantní představivosti, mohou zvládnout i ty nejobtížnější problémy, a to vždy v nejjemnějším způsobem! Jsou vždy ochotni nabídnout své přátelství a služby všem dětem. 

 

- z kolekce Barbapapa 

- 12m+

- 9 kostek

- barvy, čísla, obrázky

- kvalitní a odolné

- ideální dárek pro děti

- kostky jsou zabaleny v krásné krabiččce

- kvalitní a nezávadný materiál

- materiál: karton

- rozměry. 8 x 17 cm

- rozměr balení: 17,5 x 17,5 x 17,5 cm

 

Tyto produkty jsou určeny pro nejmenší uživatele. Jejich kvalita je ověřena nejprve v předběžných zkouškách v továrně a pak jsou zkoušky provedeny na hotové výrobky v akreditované laboratoři.

Všechny výrobky jsou kontrolovány a testovány na EN 71 (škodlivé prvky), EN 71-2 (hořlavost), EN 71-3 (migrace určitých prvků), EN 14350-1, EN 14372. Žádné výrobky neobsahují Ftaláty a ani BPA (Bisfenol A)

Všechny výrobky jsou uznávány pro svou kvalitu. Používají se nejmodernější materiály. Výrobky jsou vyrobeny z TRITANU, která postupně nahrazuje polykarbonát. Kromě odolnosti a bezpečnosti, tento materiál nabízí estetické vlastnosti vyšší než polykarbonát (vysoká odolnost proti UV záření a časté mytí v myčce, větší transparentnost a lesk).

 

Petit Jour Paris Barbapapa Toy kostky na hraní (9 ks)

Doplňující obrázky

Petit Jour Paris Barbapapa Toy kostky na hraní (9 ks)Petit Jour Paris Barbapapa Toy kostky na hraní (9 ks)Petit Jour Paris Barbapapa Toy kostky na hraní (9 ks) Zobrazit všechny fotografie >

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.