Homepage » NA DOMA » hračky » O-OOPS The Happy House! - Edukativní dřevěná hračka

O-OOPS The Happy House! - Edukativní dřevěná hračka

Kolekcehračky / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

1 149 Kč

Přátelská, naučná a krásně barevná dřevěná hračka od známé značky

O-OOPS ze Švýcarska.

Krásná edukativní dřevěná hračka ve stylu domečku. Domeček obsahuje různě barevné tvary, které se vkládají do otvorů na domečku. Děti se můžou učit barvy, tvary, jemnou motoriku a hodiny. Domeček baví děti celé hodiny a učení se stává zábavou.

 

Vlastnosti:

 • od 12m+
 • ideální dárek pro chlapce i dívky
 • edukativní hračka
 • spousta zábavné aktivity
 • interaktivní a vzdělávací hračka
 • třídění tvarů pomáhá pomáhá zlepšovat koordinaci dítěte
 • 3D hodiny na přední straně
 • k dispozici 2 varianty
 • nezávadná materiál
 • barva: Forest, City
 • rozměry: 23,9 x 21,2 x 21,2 cm 

 

Upozornění: Výrobek na obrázku a ve skutečnosti se může lišit. Zejména v odstínu barvy, designu a tvaru. Nejedná se o výrobní vadu ani vadu výrobku. 

 

O-OOPS je švýcarská firma, která produkuje výrobky určené dětem již od jejich narození. Výrobky této firmy pramení z jasné a živé tvořivosti a z hlubokého porozumění potřebám moderních dětí.

O-OOPS vytváří harmonické a jednoduché prostředky pro potřeby dětského světa a také i linii plnou radosti a originality v každém detailu. Jsou to moderní znaky, podmanivé barvy, Multi-textury tkaniny a nejnovější generace materiálů. O-OOPS dává dětem kouzelný zážitek ze dvou různých světů. V okázalých lesních barvách, nebo uprostřed krásných městských budov, které byly vytvořeny pro nejmenší, ale také upoutají zájem i starších dětí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tým, který se schází každý den uprostřed barevných rostlin v lese nebo ve vzrušujícím městě, kde spolu zažívají různá dobrodružství.

Kdo ví lépe než my, co má dítě rádo?

Je to naše kreativita a naše velké zkušenosti ze světa malých dětí, které nás vedou každý den k vytváření nových produktů k pobavení našich dětských přátel. Zábavné moderní a unikátní produkty oživí prostředí a čas trávený daleko od domova. O-OOPS zcela uznává význam bezpečnosti v produktech určených pro nejmenší děti. 

Materiály, barvy, tvary, řízené výrobní procesy. Celá řada je navržena od jejího počátku v každém detailu, v přísné spolupráci s nejlepšími , mezinárodně uznávanými laboratořemi, za účelem vytvoření produktů nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti již od jejich narození. Všechny jejich produkty jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě s maximálními bezpečnostními prvky.

O-OOPS The Happy House! - Edukativní dřevěná hračka

Obrázky variant

O-OOPS The Happy House! - Edukativní dřevěná hračka - City - Domeček s kočkouO-OOPS The Happy House! - Edukativní dřevěná hračka - Forest - Domeček s medvědem

Doplňující obrázky

O-OOPS The Happy House! - Edukativní dřevěná hračka

Soubory ke stažení

Atest 1
Atest 2
Atest 3
Atest 4
Atest 5
Atest 6
Atest 7

Video