Homepage » NA DOMA » hračky » O-OOPS Safe and Fun Playmat! - Hrací podložka

O-OOPS Safe and Fun Playmat! - Hrací podložka

Kolekcehračky / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

1 499 Kč

Přátelské a krásně barevné podložky od známé značky

O-OOPS ze Švýcarska.

Hrací podložka ve stylu puzzle napomáhá rozvoji prostorového a logického myšlení, tvůrčí představivosti a paměti. Hrací puzzle je zdravotně nezávadné, nepromokavé a tedy i omyvatelné, měkké a lehké pro snadnou manipulaci. Puzzle se skládá z 23 kusů, které lze snadno složit do sebe. Složené puzzle je i ideální jako hrací podložka a krásná dekorace do dětského pokoje.

 

Vlastnosti:

 • vhodné od 3m+
 • hrací podložka
 • k dispozici 2 varianty 
 • unikátní kruhový design - velký prostor pro miminko
 • 23 jednotlivých kusů s různými barvami
 • odolný, měkký a bezpečný materiál
 • snadno se čistí 
 • snadná manipulace
 • barva: Forest, City
 • rozměry: 64 x 45 x 8 cm
 • balení: plastová taška s rukojetí

 

Upozornění: Výrobek na obrázku a ve skutečnosti se může lišit. Zejména v odstínu barvy, designu a tvaru. Nejedná se o výrobní vadu ani vadu výrobku. 

 

O-OOPS je švýcarská firma, která produkuje výrobky určené dětem již od jejich narození. Výrobky této firmy pramení z jasné a živé tvořivosti a z hlubokého porozumění potřebám moderních dětí.

O-OOPS vytváří harmonické a jednoduché prostředky pro potřeby dětského světa a také i linii plnou radosti a originality v každém detailu. Jsou to moderní znaky, podmanivé barvy, Multi-textury tkaniny a nejnovější generace materiálů. O-OOPS dává dětem kouzelný zážitek ze dvou různých světů. V okázalých lesních barvách, nebo uprostřed krásných městských budov, které byly vytvořeny pro nejmenší, ale také upoutají zájem i starších dětí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tým, který se schází každý den uprostřed barevných rostlin v lese nebo ve vzrušujícím městě, kde spolu zažívají různá dobrodružství.

Kdo ví lépe než my, co má dítě rádo?

Je to naše kreativita a naše velké zkušenosti ze světa malých dětí, které nás vedou každý den k vytváření nových produktů k pobavení našich dětských přátel. Zábavné moderní a unikátní produkty oživí prostředí a čas trávený daleko od domova. O-OOPS zcela uznává význam bezpečnosti v produktech určených pro nejmenší děti. 

Materiály, barvy, tvary, řízené výrobní procesy. Celá řada je navržena od jejího počátku v každém detailu, v přísné spolupráci s nejlepšími , mezinárodně uznávanými laboratořemi, za účelem vytvoření produktů nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti již od jejich narození. Všechny jejich produkty jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě s maximálními bezpečnostními prvky.

O-OOPS Safe and Fun Playmat! - Hrací podložka

Obrázky variant

O-OOPS Safe and Fun Playmat! - Hrací podložka - City - MěstoO-OOPS Safe and Fun Playmat! - Hrací podložka - Forest - Les

Doplňující obrázky

O-OOPS Safe and Fun Playmat! - Hrací podložkaO-OOPS Safe and Fun Playmat! - Hrací podložkaO-OOPS Safe and Fun Playmat! - Hrací podložka

Soubory ke stažení

Atest 1
Atest 2
Atest 3
Atest 4
Atest 5

Video