Homepage » NA DOMA » hračky » O-OOPS My Nap Friend! - Mazlící hračka

O-OOPS My Nap Friend! - Mazlící hračka

Kolekcehračky / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

349 Kč

Přátelské a krásně barevné mazlící hračky od známé značky

O-OOPS ze Švýcarska.

Mazlící hračky s motivy zvířátek jsou prvním kamarádem miminka. Mazlíci slouží jako měkké plyšové hračky, se kterými se děti mazlí a drží je u tělíčka než usnou. Příjemný materiál vyvolává u dětí bezpečí. Lehce uchopitelné a uklidňující pro malé děti.

 

Vlastnosti: 

  • vhodné od narození
  • ideální dárek pro chlapce a dívky a trvalý společník od narození do předškolního věku
  • mazlící zvířátko
  • uklidňující extra-plyšové šidítko na spaní
  • k dispozici několik variant
  • všechny výrobky pro děti jsou vyrobeny z bezpečných a nezávadných materiálů
  • barva: Owl, Snail, Dog, Turtle, Peacock, Hedgehog
  • rozměry: Owl - 26 x 22,5 x 3 cm, Snail - 22,5 x 18 x 3,5 cm, Dog - 20,5 x 28 x 3 cm, Turtle - 28,5 x 18 x 4,5 cm, Peacock - 28,5 x 18 x 4,5 cm, Hedgehog - 28,5 x 18 x 4,5 cm

 

Upozornění: Výrobek na obrázku a ve skutečnosti se může lišit. Zejména v odstínu barvy, designu a tvaru. Nejedná se o výrobní vadu ani vadu výrobku. 

 

O-OOPS je švýcarská firma, která produkuje výrobky určené dětem již od jejich narození. Výrobky této firmy pramení z jasné a živé tvořivosti a z hlubokého porozumění potřebám moderních dětí.

O-OOPS vytváří harmonické a jednoduché prostředky pro potřeby dětského světa a také i linii plnou radosti a originality v každém detailu. Jsou to moderní znaky, podmanivé barvy, Multi-textury tkaniny a nejnovější generace materiálů. O-OOPS dává dětem kouzelný zážitek ze dvou různých světů. V okázalých lesních barvách, nebo uprostřed krásných městských budov, které byly vytvořeny pro nejmenší, ale také upoutají zájem i starších dětí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tým, který se schází každý den uprostřed barevných rostlin v lese nebo ve vzrušujícím městě, kde spolu zažívají různá dobrodružství.

Kdo ví lépe než my, co má dítě rádo?

Je to naše kreativita a naše velké zkušenosti ze světa malých dětí, které nás vedou každý den k vytváření nových produktů k pobavení našich dětských přátel. Zábavné moderní a unikátní produkty oživí prostředí a čas trávený daleko od domova. O-OOPS zcela uznává význam bezpečnosti v produktech určených pro nejmenší děti. 

Materiály, barvy, tvary, řízené výrobní procesy. Celá řada je navržena od jejího počátku v každém detailu, v přísné spolupráci s nejlepšími , mezinárodně uznávanými laboratořemi, za účelem vytvoření produktů nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti již od jejich narození. Všechny jejich produkty jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě s maximálními bezpečnostními prvky.

 

 

 

O-OOPS My Nap Friend! - Mazlící hračka

Obrázky variant

O-OOPS My Nap Friend! - Mazlící hračka - Peacock - Páv

Doplňující obrázky

O-OOPS My Nap Friend! - Mazlící hračkaO-OOPS My Nap Friend! - Mazlící hračka