Homepage » NA DOMA » hračky » O-OOPS Imagine Puzzle! - Dřevěné magnetické puzzle

O-OOPS Imagine Puzzle! - Dřevěné magnetické puzzle

Kolekcehračky / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

549 Kč

Přátelské a krásně barevné puzzle od známé značky O-OOPS ze Švýcarska.

Puzzle je snad nejoblíbenější hračka pro děti. Barevné magnetické dřevěné puzzle ve stylu zvířátek jsou pro kluky i holky. Unikátní 3D svislé dřevěné puzzle je navrženo tak, aby pomáhalo zvýšit koordinaci a manuální zručnosti dítěte. Děti se učí skládat puzzle do základní desky a zároveň rozvíjí svou manuální dovednost. Puzzle jsou vyrobeny ze dřeva. Použité barvy jsou nezávadné. Dřevěné puzzle zlepšuje dětskou fantazii.

 

Vlastnosti:

 • od 12m+
 • magnetické puzzle
 • ideální dárek pro chlapce i dívky
 • k dispozici několik variant
 • nezávadný materiál a barvy
 • pomáhá rozvíjet manuální činnost
 • vysoce kvalitní dřevo
 • obsahuje 11 kusů
 • barva: Forest, City, Peacock, Hedgehog
 • balení: kartonová krabice
 • rozměry: 26 x 25,9 x 5 cm

 

Upozornění: Výrobek na obrázku a ve skutečnosti se může lišit. Zejména v odstínu barvy, designu a tvaru. Nejedná se o výrobní vadu ani vadu výrobku. 

 

O-OOPS je švýcarská firma, která produkuje výrobky určené dětem již od jejich narození. Výrobky této firmy pramení z jasné a živé tvořivosti a z hlubokého porozumění potřebám moderních dětí.

O-OOPS vytváří harmonické a jednoduché prostředky pro potřeby dětského světa a také i linii plnou radosti a originality v každém detailu. Jsou to moderní znaky, podmanivé barvy, Multi-textury tkaniny a nejnovější generace materiálů. O-OOPS dává dětem kouzelný zážitek ze dvou různých světů. V okázalých lesních barvách, nebo uprostřed krásných městských budov, které byly vytvořeny pro nejmenší, ale také upoutají zájem i starších dětí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tým, který se schází každý den uprostřed barevných rostlin v lese nebo ve vzrušujícím městě, kde spolu zažívají různá dobrodružství.

Kdo ví lépe než my, co má dítě rádo?

Je to naše kreativita a naše velké zkušenosti ze světa malých dětí, které nás vedou každý den k vytváření nových produktů k pobavení našich dětských přátel. Zábavné moderní a unikátní produkty oživí prostředí a čas trávený daleko od domova. O-OOPS zcela uznává význam bezpečnosti v produktech určených pro nejmenší děti. 

Materiály, barvy, tvary, řízené výrobní procesy. Celá řada je navržena od jejího počátku v každém detailu, v přísné spolupráci s nejlepšími , mezinárodně uznávanými laboratořemi, za účelem vytvoření produktů nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti již od jejich narození. Všechny jejich produkty jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě s maximálními bezpečnostními prvky.

O-OOPS Imagine Puzzle! - Dřevěné magnetické puzzle

Obrázky variant

O-OOPS Imagine Puzzle! - Dřevěné magnetické puzzle - Hedgehog City - Ježek ve městě

Doplňující obrázky

O-OOPS Imagine Puzzle! - Dřevěné magnetické puzzleO-OOPS Imagine Puzzle! - Dřevěné magnetické puzzleO-OOPS Imagine Puzzle! - Dřevěné magnetické puzzle

Soubory ke stažení

Atest 1
Atest 2
Atest 3
Atest 4
Atest 5
Atest 6
Atest 7
Atest 8
Atest 9

Video