Homepage » NA DOMA » hračky » O-OOPS Happy Building Blocks! - Dřevěné kostky

O-OOPS Happy Building Blocks! - Dřevěné kostky

Kolekcehračky / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem
649 Kč

Přátelské a krásně barevné dřevěné kostky od známé značky

O-OOPS ze Švýcarska.

Masivní dřevěné stavebnice rozvíjí dětskou motoriku prstů, trpělivost a zj. technickou představivost. Stavebnice jsou oblíbenou hračkou pro holky a kluky všech věkových kategorií. Stavebnice z barevných kostek obsahuje 50 různých dílů. 
Barva je zdravotně nezávadná, dřevěné kostky vydrží po celý vývoj dítěte.
Díky rozmanitosti tvarů mohou děti postavit co je napadne a upustit uzdu své fantazie.

 

Vlastnosti:

  • 12m+
  • ideální dárek pro chlapce i dívky
  • pomáhají vyvíjet manuální zručnost a fantazii dítěte
  • kvalitní a nezávadný materiál
  • obsahuje 50 různých dílů
  • nezávadný materiál
  • materiál: velmi odolné dřevo
  • rozměry balení:  18 x 18 cm

 

Upozornění: Výrobek na obrázku a ve skutečnosti se může lišit. Zejména v odstínu barvy, designu a tvaru. Nejedná se o výrobní vadu ani vadu výrobku. 

 

O-OOPS je švýcarská firma, která produkuje výrobky určené dětem již od jejich narození. Výrobky této firmy pramení z jasné a živé tvořivosti a z hlubokého porozumění potřebám moderních dětí.

O-OOPS vytváří harmonické a jednoduché prostředky pro potřeby dětského světa a také i linii plnou radosti a originality v každém detailu. Jsou to moderní znaky, podmanivé barvy, Multi-textury tkaniny a nejnovější generace materiálů. O-OOPS dává dětem kouzelný zážitek ze dvou různých světů. V okázalých lesních barvách, nebo uprostřed krásných městských budov, které byly vytvořeny pro nejmenší, ale také upoutají zájem i starších dětí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tým, který se schází každý den uprostřed barevných rostlin v lese nebo ve vzrušujícím městě, kde spolu zažívají různá dobrodružství.

Kdo ví lépe než my, co má dítě rádo?

Je to naše kreativita a naše velké zkušenosti ze světa malých dětí, které nás vedou každý den k vytváření nových produktů k pobavení našich dětských přátel. Zábavné moderní a unikátní produkty oživí prostředí a čas trávený daleko od domova. O-OOPS zcela uznává význam bezpečnosti v produktech určených pro nejmenší děti. 

Materiály, barvy, tvary, řízené výrobní procesy. Celá řada je navržena od jejího počátku v každém detailu, v přísné spolupráci s nejlepšími , mezinárodně uznávanými laboratořemi, za účelem vytvoření produktů nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti již od jejich narození. Všechny jejich produkty jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě s maximálními bezpečnostními prvky.

O-OOPS Happy Building Blocks! - Dřevěné kostky

Doplňující obrázky

O-OOPS Happy Building Blocks! - Dřevěné kostky

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.