Homepage » NA DOMA » hračky » O-OOPS Easy-Sound - Dřevěné chrastítko

O-OOPS Easy-Sound - Dřevěné chrastítko

Kolekcehračky / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

149 Kč

Přátelská a krásně barevná chrastítka od známé značky O-OOPS ze Švýcarska.

Chrastítka ve výrazných barvách s veselými Oops zvířátky podněcují rozvoj sluchu, zraku a hmatu dítěte. Dítě se otáčí za zvukem a sleduje výrazné barvy hračky. Různorodé tvary pro zkoumání pomáhají rozvoji hmatu. Dřevěné chrastítko je lehké a krásně padne do malých ručiček a proto ho děti budou nosit všude. Tyto jemná chrastítka ve tvaru našeho Oops týmu, stimulují dítě vizuálně i fyzicky podporou pohybu.

 

Vlastnosti:

  • vhodné od 6m+
  • ideální dárek pro chlapce i dívky
  • k dispozici několik variant
  • chrastítkový zvuk povzbuzuje dítě k pohybu
  • nádherné barvy
  • snadné nošení
  • balení: plastikový obal
  • materiál: dřevo
  • rozměry: cca 13,5 x 2,2 x 18,5 cm
  • typ: Kočka, Medvěd, Sova, Šnek, Želva, Pes, Páv, Ježek

 

Upozornění: Výrobek na obrázku a ve skutečnosti se může lišit. Zejména v odstínu barvy, designu a tvaru. Nejedná se o výrobní vadu ani vadu výrobku. 

 

O-OOPS je švýcarská firma, která produkuje výrobky určené dětem již od jejich narození. Výrobky této firmy pramení z jasné a živé tvořivosti a z hlubokého porozumění potřebám moderních dětí.

O-OOPS vytváří harmonické a jednoduché prostředky pro potřeby dětského světa a také i linii plnou radosti a originality v každém detailu. Jsou to moderní znaky, podmanivé barvy, Multi-textury tkaniny a nejnovější generace materiálů. O-OOPS dává dětem kouzelný zážitek ze dvou různých světů. V okázalých lesních barvách, nebo uprostřed krásných městských budov, které byly vytvořeny pro nejmenší, ale také upoutají zájem i starších dětí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tým, který se schází každý den uprostřed barevných rostlin v lese nebo ve vzrušujícím městě, kde spolu zažívají různá dobrodružství.

Kdo ví lépe než my, co má dítě rádo?

Je to naše kreativita a naše velké zkušenosti ze světa malých dětí, které nás vedou každý den k vytváření nových produktů k pobavení našich dětských přátel. Zábavné moderní a unikátní produkty oživí prostředí a čas trávený daleko od domova. O-OOPS zcela uznává význam bezpečnosti v produktech určených pro nejmenší děti. 

Materiály, barvy, tvary, řízené výrobní procesy. Celá řada je navržena od jejího počátku v každém detailu, v přísné spolupráci s nejlepšími , mezinárodně uznávanými laboratořemi, za účelem vytvoření produktů nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti již od jejich narození. Všechny jejich produkty jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě s maximálními bezpečnostními prvky.

O-OOPS Easy-Sound - Dřevěné chrastítko

Obrázky variant

O-OOPS Easy-Sound - Dřevěné chrastítko - Dog HappyO-OOPS Easy-Sound - Dřevěné chrastítko - Hedgehog PicO-OOPS Easy-Sound - Dřevěné chrastítko - Owl Mr Wu
Zobrazit všechny varianty >