Homepage » NA DOMA » hračky » O-OOPS Easy Activity Mat - Hrací podložka

O-OOPS Easy Activity Mat - Hrací podložka

Kolekcehračky / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

1 149 Kč

Měkká, barevná a super podložka Easy-activity mat je hrací souprava vyrobená pro zábavu nejmenších, neboť děťátka začnou objevovat nejdříve podlahu. Mnoho skrytých činností podporují dítě stimulovat jejich zvědavost a střídat aktivity jako v tělocvičně. Dítě rozhodně zabavíte a nebude se nudit.
Příjemný a praktický povrch zajistí, že podložka zůstane čistá při hraní a umožňuje snadné každodenní čištění. Je také ideální pro odpočinek a spánek.
Dodává se s praktickým omyvatelným krytem.

Rozměry: 43 x 13 x 43 cm

Věk: 4m+

 

 

O-OOPS je švýcarská firma, která produkuje výrobky určené dětem již od jejich narození. Výrobky této firmy pramení z jasné a živé tvořivosti a z hlubokého porozumění potřebám moderních dětí.

O-OOPS vytváří harmonické a jednoduché prostředky pro potřeby dětského světa a také i linii plnou radosti a originality v každém detailu. Jsou to moderní znaky, podmanivé barvy, Multi-textury tkaniny a nejnovější generace materiálů. O-OOPS dává dětem kouzelný zážitek ze dvou různých světů. V okázalých lesních barvách, nebo uprostřed krásných městských budov, které byly vytvořeny pro nejmenší, ale také upoutají zájem i starších dětí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tým, který se schází každý den uprostřed barevných rostlin v lese nebo ve vzrušujícím městě, kde spolu zažívají různá dobrodružství.

Kdo ví lépe než my, co má dítě rádo?

Je to naše kreativita a naše velké zkušenosti ze světa malých dětí, které nás vedou každý den k vytváření nových produktů k pobavení našich dětských přátel. Zábavné moderní a unikátní produkty oživí prostředí a čas trávený daleko od domova. O-OOPS zcela uznává význam bezpečnosti v produktech určených pro nejmenší děti. 

Materiály, barvy, tvary, řízené výrobní procesy. Celá řada je navržena od jejího počátku v každém detailu, v přísné spolupráci s nejlepšími , mezinárodně uznávanými laboratořemi, za účelem vytvoření produktů nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti již od jejich narození. Všechny jejich produkty jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě s maximálními bezpečnostními prvky.

O-OOPS Easy Activity Mat - Hrací podložka

Obrázky variant

O-OOPS Easy Activity Mat - Hrací podložka - Dragonfly - VážkaO-OOPS Easy Activity Mat - Hrací podložka - Ladybug - Beruška