Homepage » NA DOMA » hračky » O-OOPS Come with me Friends! - Tlačící dřevěná hračka

O-OOPS Come with me Friends! - Tlačící dřevěná hračka

Kolekcehračky / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

349 Kč

Přátelské a krásně barevné dřevěné tlačící hračky od známé značky O-OOPS ze Švýcarska.

Barevně dřevěná tlačící hračka ve tvaru zvířátek. Zvířátka na kolečkách a tyči patří mezi hračky, které podporují první krůčky dětí. Hračku dítě tlačí na tyči před sebou. O to je chůze zábavnější.

 

Vlastnosti: 

  • 12m+
  • interaktivní dřevěná hračka
  • ideální dárek pro chlapce a dívky
  • k dispozici více variant
  • nezávadný materiál a barvy
  • vysoce kvalitní dřevo, které je lehké a odolné
  • barvy: Chocolat au Lait - Bear, Jerry - Cat, Happy - Dog, Lady - Peacock, Mr. Wu - Owl 
  • rozměry: 9 x 71 x 18 cm

 

Upozornění: Výrobek na obrázku a ve skutečnosti se může lišit. Zejména v odstínu barvy, designu a tvaru. Nejedná se o výrobní vadu ani vadu výrobku. 

 

O-OOPS je švýcarská firma, která produkuje výrobky určené dětem již od jejich narození. Výrobky této firmy pramení z jasné a živé tvořivosti a z hlubokého porozumění potřebám moderních dětí.

O-OOPS vytváří harmonické a jednoduché prostředky pro potřeby dětského světa a také i linii plnou radosti a originality v každém detailu. Jsou to moderní znaky, podmanivé barvy, Multi-textury tkaniny a nejnovější generace materiálů. O-OOPS dává dětem kouzelný zážitek ze dvou různých světů. V okázalých lesních barvách, nebo uprostřed krásných městských budov, které byly vytvořeny pro nejmenší, ale také upoutají zájem i starších dětí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tým, který se schází každý den uprostřed barevných rostlin v lese nebo ve vzrušujícím městě, kde spolu zažívají různá dobrodružství.

Kdo ví lépe než my, co má dítě rádo?

Je to naše kreativita a naše velké zkušenosti ze světa malých dětí, které nás vedou každý den k vytváření nových produktů k pobavení našich dětských přátel. Zábavné moderní a unikátní produkty oživí prostředí a čas trávený daleko od domova. O-OOPS zcela uznává význam bezpečnosti v produktech určených pro nejmenší děti. 

Materiály, barvy, tvary, řízené výrobní procesy. Celá řada je navržena od jejího počátku v každém detailu, v přísné spolupráci s nejlepšími , mezinárodně uznávanými laboratořemi, za účelem vytvoření produktů nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti již od jejich narození. Všechny jejich produkty jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě s maximálními bezpečnostními prvky.

O-OOPS Come with me Friends! - Tlačící dřevěná hračka

Obrázky variant

O-OOPS Come with me Friends! - Tlačící dřevěná hračka - Owl - Sova

Doplňující obrázky

O-OOPS Come with me Friends! - Tlačící dřevěná hračkaO-OOPS Come with me Friends! - Tlačící dřevěná hračkaO-OOPS Come with me Friends! - Tlačící dřevěná hračka

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.