Homepage » NA DOMA » hračky » O-OOPS City and Forest Gym! - Hrací hrazdička

O-OOPS City and Forest Gym! - Hrací hrazdička

Kolekcehračky / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

1 899 Kč

Přátelské a krásně barevné hrací deky od známé značky

O-OOPS ze Švýcarska.

Barevná hrací deka s motivem přírody a zvířátek, která je pro děti už od narození. Hrací deka rozvíjí všechny smysly dítěte zábavnou formou. Hračky díky svým tvarům zároveň pomáhají rozvíjet jemnou motoriku. Hračky jsou snímatelné, lze je používat i samostatně. 

Hrací deka obsahuje barevnou podložku, zvířátka, zrcátko (podporuje vizuální vývoj dítěte a sebepoznání) a pohodlný polštářek.

 

Vlastnosti:

  • vhodné 4m+
  • multifunkční deka s hrazdou
  • k dispozici 2 varianty
  • dva oblouky, na které je možné libovolně rozvěsit hračky, chrastítka a připevnit zrcátko
  • měkký polštář pod hlavu dítěte
  • deka je navržena tak, aby rozvíjela všech 7 prvků dětského vývoje: hmat, sluch, zrak, motorické dovednosti, vnímavost a poznávání, představivost, koordinace rukou a očí
  • rozměry: 56 x 75 x 7 cm
  • balení: igelitová taška s rukojetí

 

Upozornění: Výrobek na obrázku a ve skutečnosti se může lišit. Zejména v odstínu barvy, designu a tvaru. Nejedná se o výrobní vadu ani vadu výrobku. 

 

O-OOPS je švýcarská firma, která produkuje výrobky určené dětem již od jejich narození. Výrobky této firmy pramení z jasné a živé tvořivosti a z hlubokého porozumění potřebám moderních dětí.

O-OOPS vytváří harmonické a jednoduché prostředky pro potřeby dětského světa a také i linii plnou radosti a originality v každém detailu. Jsou to moderní znaky, podmanivé barvy, Multi-textury tkaniny a nejnovější generace materiálů. O-OOPS dává dětem kouzelný zážitek ze dvou různých světů. V okázalých lesních barvách, nebo uprostřed krásných městských budov, které byly vytvořeny pro nejmenší, ale také upoutají zájem i starších dětí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tým, který se schází každý den uprostřed barevných rostlin v lese nebo ve vzrušujícím městě, kde spolu zažívají různá dobrodružství.

Kdo ví lépe než my, co má dítě rádo?

Je to naše kreativita a naše velké zkušenosti ze světa malých dětí, které nás vedou každý den k vytváření nových produktů k pobavení našich dětských přátel. Zábavné moderní a unikátní produkty oživí prostředí a čas trávený daleko od domova. O-OOPS zcela uznává význam bezpečnosti v produktech určených pro nejmenší děti. 

Materiály, barvy, tvary, řízené výrobní procesy. Celá řada je navržena od jejího počátku v každém detailu, v přísné spolupráci s nejlepšími , mezinárodně uznávanými laboratořemi, za účelem vytvoření produktů nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti již od jejich narození. Všechny jejich produkty jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě s maximálními bezpečnostními prvky.

O-OOPS City and Forest Gym! - Hrací hrazdička

Obrázky variant

O-OOPS City and Forest Gym! - Hrací hrazdička - City - Město