Homepage » NA DOMA » hračky » O-OOPS Bedtime Friends! - Kolotoč nad postýlku

O-OOPS Bedtime Friends! - Kolotoč nad postýlku

Kolekcehračky / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

1 099 Kč

Přátelské a krásně barevné kolotoče od známé značky O-OOPS ze Švýcarska.

Hudební kolotoč Bedtime Friens ukolébá Vaše miminko ke spánku. Sladký a barevný hudební kolotoč, který bude tiše hrát, aby uspal Vaše dítě. Kolotoč s veselými barvami a zvířecími společníky vizuálně inspiruje dětskou zvědavost. Natahovací hudební strojek pracuje bez baterií. Upínací mechanismus je vhodný na většinu postýlek. Hračky jsou pestrobarevné a příjemné na dotek.

 

Vlastnosti:

  • vhodné od 3m+
  • hudební kolotoč
  • k dipozici více variant
  • jasné barvy, jemná hudba, plyšová zvířátka
  • všechny výrobky pro děti jsou vyrobeny z bezpečných a nezávadných materiálů
  • barva: Forest, City
  • rozměry: 30,5 x 32,5 x 10 cm

 

Upozornění: Výrobek na obrázku a ve skutečnosti se může lišit. Zejména v odstínu barvy, designu a tvaru. Nejedná se o výrobní vadu ani vadu výrobku. 

 

O-OOPS je švýcarská firma, která produkuje výrobky určené dětem již od jejich narození. Výrobky této firmy pramení z jasné a živé tvořivosti a z hlubokého porozumění potřebám moderních dětí.

O-OOPS vytváří harmonické a jednoduché prostředky pro potřeby dětského světa a také i linii plnou radosti a originality v každém detailu. Jsou to moderní znaky, podmanivé barvy, Multi-textury tkaniny a nejnovější generace materiálů. O-OOPS dává dětem kouzelný zážitek ze dvou různých světů. V okázalých lesních barvách, nebo uprostřed krásných městských budov, které byly vytvořeny pro nejmenší, ale také upoutají zájem i starších dětí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tým, který se schází každý den uprostřed barevných rostlin v lese nebo ve vzrušujícím městě, kde spolu zažívají různá dobrodružství.

Kdo ví lépe než my, co má dítě rádo?

Je to naše kreativita a naše velké zkušenosti ze světa malých dětí, které nás vedou každý den k vytváření nových produktů k pobavení našich dětských přátel. Zábavné moderní a unikátní produkty oživí prostředí a čas trávený daleko od domova. O-OOPS zcela uznává význam bezpečnosti v produktech určených pro nejmenší děti. 

Materiály, barvy, tvary, řízené výrobní procesy. Celá řada je navržena od jejího počátku v každém detailu, v přísné spolupráci s nejlepšími , mezinárodně uznávanými laboratořemi, za účelem vytvoření produktů nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti již od jejich narození. Všechny jejich produkty jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě s maximálními bezpečnostními prvky.

O-OOPS Bedtime Friends! - Kolotoč nad postýlku

Obrázky variant

O-OOPS Bedtime Friends! - Kolotoč nad postýlku - Forest

Doplňující obrázky

O-OOPS Bedtime Friends! - Kolotoč nad postýlku

Soubory ke stažení

Návod 1
Atest 1
Atest 2
Atest 3
Atest 4

Video