Homepage » NA DOMA » deky » O-OOPS Happy Cover! - Deka do kočárku

O-OOPS Happy Cover! - Deka do kočárku

Šířka x Výška 75x100
Kolekcedeky / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

849 Kč

Přátelská a krásně barevná deka od známé značky

O-OOPS ze Švýcarska.

Designová deka nejen do kočárku s motivem zvířátka. Deka Happy Cover je vyrobena z vysoce kvalitních certifikovaných materiálů. Deka je ze 100% bavlny, příjemná na dotek s moderními barvami.

 

Vlastnosti:

  • vhodné od narození
  • deka do kočárku
  • barva: Turtle
  • materiál: 100% bavlna
  • rozměry balení: 35 x 35 x 20 cm
  • rozměr deky: 75 x 100 cm

 

Upozornění: Výrobek na obrázku a ve skutečnosti se může lišit. Zejména v odstínu barvy, designu a tvaru. Nejedná se o výrobní vadu ani vadu výrobku.

 

O-OOPS je švýcarská firma, která produkuje výrobky určené dětem již od jejich narození. Výrobky této firmy pramení z jasné a živé tvořivosti a z hlubokého porozumění potřebám moderních dětí.

O-OOPS vytváří harmonické a jednoduché prostředky pro potřeby dětského světa a také i linii plnou radosti a originality v každém detailu. Jsou to moderní znaky, podmanivé barvy, Multi-textury tkaniny a nejnovější generace materiálů. O-OOPS dává dětem kouzelný zážitek ze dvou různých světů. V okázalých lesních barvách, nebo uprostřed krásných městských budov, které byly vytvořeny pro nejmenší, ale také upoutají zájem i starších dětí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tým, který se schází každý den uprostřed barevných rostlin v lese nebo ve vzrušujícím městě, kde spolu zažívají různá dobrodružství.

Kdo ví lépe než my, co má dítě rádo?

Je to naše kreativita a naše velké zkušenosti ze světa malých dětí, které nás vedou každý den k vytváření nových produktů k pobavení našich dětských přátel. Zábavné moderní a unikátní produkty oživí prostředí a čas trávený daleko od domova. O-OOPS zcela uznává význam bezpečnosti v produktech určených pro nejmenší děti. 

Materiály, barvy, tvary, řízené výrobní procesy. Celá řada je navržena od jejího počátku v každém detailu, v přísné spolupráci s nejlepšími , mezinárodně uznávanými laboratořemi, za účelem vytvoření produktů nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti již od jejich narození. Všechny jejich produkty jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě s maximálními bezpečnostními prvky.

O-OOPS Happy Cover! - Deka do kočárku

Obrázky variant

O-OOPS Happy Cover! - Deka do kočárku - Turtle - Želva

Doplňující obrázky

O-OOPS Happy Cover! - Deka do kočárkuO-OOPS Happy Cover! - Deka do kočárkuO-OOPS Happy Cover! - Deka do kočárku