Homepage » NA DOMA » deky » Label-Label Original Boxkleed - Multifunkční deka

Label-Label Original Boxkleed - Multifunkční deka

Kolekcedeky / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

1 699 Kč

Multifunkční hrací deka je barevná, vzrušující a zábavná, která může být použita v ohrádce i na podlaze. Je vyrobena z flanelu a má 28 zábavných připojených štítků, z nichž každý obsahuje různé látky. Štítky u hrací dečky podporují a stimulují dotykové a vizuální smysly.

 

  • přikrývka 28 etiket z různých materiálů a se spoustou obrázků
  • velikost koberec je 100 x 80 cm  a lze jej prát v plném rozsahu
  • je dodávána v pěkném plastovém obalu

 

 

LABEL LABEL je značka specializující se na produkty s barevnými štítky. Etikety jsou 
různých tvarů, barev, velikostí, tisky a rozmanité textury materiálů. Studie prokázaly, že výrobky s tagy rozvíjejí u dítěte: - zrak - s různými barvami, - hmat - pomocí materiálů s různými texturami,  - koordinace oko-ruka - hračky jsou snadno uchopitelné pro malé ruce dítěte. Hlavními produkty značky Label Label je sbírka FRIENDS - jsou barevné plyšové dečky, s úsměvem zvířat, které si můžete pojmenovat. Dítě se rychleji s přátelí s domácím zvířátkem, než s kusem materiálu.

Label-Label splňuje požadavky evropských směrnic upravujících bezpečnost hraček. To je znázorněno značkou CE a je testováno v německém test-institutu.

 

Label-Label Original Boxkleed - Multifunkční deka

Obrázky variant

Label-Label Original Boxkleed - Multifunkční deka - BlauLabel-Label Original Boxkleed - Multifunkční deka - Roze

Doplňující obrázky

Label-Label Original Boxkleed - Multifunkční dekaLabel-Label Original Boxkleed - Multifunkční dekaLabel-Label Original Boxkleed - Multifunkční deka