Homepage » NA DOMA » dekorace » Petit Jour Paris Veilleuses svítící zvířátka

Petit Jour Paris Veilleuses svítící zvířátka

Kolekcedekorace / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

999 Kč

Tato okouzlující zvířátka zajistí krásné světlo v noci. Zvířátka mění barvu, mají barvu duhy. Čas usínání se zvířátkem se stane zábavnější a pomáhá dětem překonat přirozený strach ze tmy. 

 

- k dispozici více motivů zvířátek

- dodává se v dárkovém balení

- zvířátka mění barvu

- materiál: použití nazávadného materiálu

- rozměr: 11 x 15 cm

- rozměr balení: 12,5 x 21 x 11 cm

 

Tyto produkty jsou určeny pro nejmenší uživatele. Především jde o bezpečnost a dodržování technických postupů při výrobě. Jejich kvalita je ověřena nejprve v předběžných zkouškách v továrně a pak jsou zkoušky provedeny na hotové výrobky v akreditované laboratoři.

Všechny výrobky jsou kontrolovány a testovány na EN 71 (škodlivé prvky), EN 71-2 (hořlavost), EN 71-3 (migrace určitých prvků), EN 14350-1, EN 14372. Žádné výrobky neobsahují Ftaláty a ani BPA (Bisfenol A)

Všechny výrobky jsou uznávány pro svou kvalitu. Používají se nejmodernější materiály. Výrobky jsou vyrobeny z TRITANU, která postupně nahrazuje polykarbonát. Kromě odolnosti a bezpečnosti, tento materiál nabízí estetické vlastnosti vyšší než polykarbonát (vysoká odolnost proti UV záření a časté mytí v myčce, větší transparentnost a lesk).

Petit Jour Paris Veilleuses svítící zvířátka

Obrázky variant

Petit Jour Paris Veilleuses svítící zvířátka - Noční zvířátko - tučňák

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.