Homepage » NA DOMA » dekorace » Petit Jour Paris Malý princ Toy Glowing stars - Svítící samolepky

Petit Jour Paris Malý princ Toy Glowing stars - Svítící samolepky

Kolekcedekorace / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem
249 Kč

Zářící hvězdy  od známé značky Petit Jour Paris z Francie

Bojí se Vaše robátka v noci sami v pokojíčku? Vytvořte jim krásně zářivý vesmír. S Malým princem, který přišel z daleké planetky, budou děti zažívat různá dobrodružství svýma dětskýma očima. Krásné svítící samolepky patří do každého dětského pokojíčku.

 

Vlastnosti: 

  • samolepky na zeď či strop
  • materiál: papír
  • 25 kusů

 

Tyto produkty jsou určeny pro nejmenší uživatele. Jejich kvalita je ověřena nejprve v předběžných zkouškách v továrně a pak jsou zkoušky provedeny na hotové výrobky v akreditované laboratoři.

Všechny výrobky jsou kontrolovány a testovány na EN 71 (škodlivé prvky), EN 71-2 (hořlavost), EN 71-3 (migrace určitých prvků), EN 14350-1, EN 14372. Žádné výrobky neobsahují Ftaláty a ani BPA (Bisfenol A)

Všechny výrobky jsou uznávány pro svou kvalitu. Používají se nejmodernější materiály. Výrobky jsou vyrobeny z TRITANU, která postupně nahrazuje polykarbonát. Kromě odolnosti a bezpečnosti, tento materiál nabízí estetické vlastnosti vyšší než polykarbonát (vysoká odolnost proti UV záření a časté mytí v myčce, větší transparentnost a lesk).

 

Petit Jour Paris Malý princ Toy Glowing stars - Svítící samolepky

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.