Homepage » NA DOMA » dekorace » O-OOPS My Live-in Forest and City!

O-OOPS My Live-in Forest and City!

Kolekcedekorace / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

1 149 Kč

Přátelské a krásně barevné 3D stanový domeček od známé značky O-OOPS ze Švýcarska.

Unikátní hračka ve stylu města nebo lesa. Domeček je ideální útočiště pro každé dítě. Stan poskytuje báječný úkryt i pohodlné místo pro hraní či odpočinek. Velmi jednoduše se skládá i rozkládá a je vyroben z lehkého omyvatelného materiálu. Město či les je kouzelné místo, kde na děti čeká celá řada dobrodružství.

 

Vlastnosti:

  • vhodné od 12m+
  • 3D stanový domeček City, Forest
  • skvělá zábava pro nejmenší
  • k dispozici 2 varianty
  • "Můj život ve městě" - skutečný 3D dům v centru města
  • "Můj život v lese" - skutečné 3D útočiště v lese
  • rozměry město: cca 100 x 100 x 158 cm
  • rozměry les: cca 100 x 100 x 148 cm

 

Upozornění: Výrobek na obrázku a ve skutečnosti se může lišit. Zejména v odstínu barvy, designu a tvaru. Nejedná se o výrobní vadu ani vadu výrobku.

 

 

O-OOPS je švýcarská firma, která produkuje výrobky určené dětem již od jejich narození. Výrobky této firmy pramení z jasné a živé tvořivosti a z hlubokého porozumění potřebám moderních dětí.

O-OOPS vytváří harmonické a jednoduché prostředky pro potřeby dětského světa a také i linii plnou radosti a originality v každém detailu. Jsou to moderní znaky, podmanivé barvy, Multi-textury tkaniny a nejnovější generace materiálů. O-OOPS dává dětem kouzelný zážitek ze dvou různých světů. V okázalých lesních barvách, nebo uprostřed krásných městských budov, které byly vytvořeny pro nejmenší, ale také upoutají zájem i starších dětí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tým, který se schází každý den uprostřed barevných rostlin v lese nebo ve vzrušujícím městě, kde spolu zažívají různá dobrodružství.

Kdo ví lépe než my, co má dítě rádo?

Je to naše kreativita a naše velké zkušenosti ze světa malých dětí, které nás vedou každý den k vytváření nových produktů k pobavení našich dětských přátel. Zábavné moderní a unikátní produkty oživí prostředí a čas trávený daleko od domova. O-OOPS zcela uznává význam bezpečnosti v produktech určených pro nejmenší děti. 

Materiály, barvy, tvary, řízené výrobní procesy. Celá řada je navržena od jejího počátku v každém detailu, v přísné spolupráci s nejlepšími , mezinárodně uznávanými laboratořemi, za účelem vytvoření produktů nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti již od jejich narození. Všechny jejich produkty jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě s maximálními bezpečnostními prvky.

O-OOPS My Live-in Forest and City!

Obrázky variant

O-OOPS My Live-in Forest and City! - Forest - Les

Doplňující obrázky

O-OOPS My Live-in Forest and City!

Soubory ke stažení

test1
test2
test3

Video