Homepage » DENNÍ PÉČE » přebalování » Rotho® Style "Nappy Pale" - Koš na pleny

Rotho® Style "Nappy Pale" - Koš na pleny

Kolekcepřebalování / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

799 Kč

Style multifunkční koš na pleny nebo jako kbelík na odčerpání vody z vaničky

Ideální velikost koše pro dětský pokoj nebo koupelnu. Unikátní design od značky ROTHO®. Koš s pohodlnou velikostí nabídne rodičům jednoduché a optimální ovládání jednou rukou. Koše na dětské pleny udrží zápach a určitě patří do výbavy každé moderní rodiny, která má miminko. Pleny jsou bezpečně a hygienicky uzavřeny v koši, domov stále svěže voní a Vy nemusíte podnikat nekončící výpravy k popelnici. 

 

  • vhodné od narození
  • k dispozici více variant
  • jednoduché, optimální ovládání jednou rukou
  • integrovaný pojistný kroužek je ideální upevnění hygienických sáčků
  • pojistný kroužek zajistí lepší přilnavost hygienických sáčků
  • nepřekonatelná konstrukce díky unikátní technologii In-mold
  • materiál: plast (polypropylen)
  • objem: 9,5 l
  • rozměry: cca 28,5 x 30 x 28,2 cm

 

Lze kombinovat s kolekcí Style. Ve stejném designu si můžete koupit vaničku, nočník, sedátko na záchod a stupátko.

 

Tato "Styl" kolekce ve velkém stylu poskytuje rodičům komplexní škálu koupacích a hygienických potřeb pro děti. Jejich výrobky mají ergonomické tvary jsou bez rohů a hran a tím zajistí větší bezpečnost dítěti. Výrobky odpovídají nejnovějšímu stavu techniky a jsou založeny na promyšlené koncepci, ve které byly požadavky spotřebitelů, pokud jde o ergonomii a manipulace rozhodující. 

 

Již 20 let firma Rotho® Baby Design je plastový specialista na vysoké úrovni a kvalitě, jejichž výrobky jsou určeny pro nejmenší uživatele. Kvalita výrobků je jejich nejvyšší priorita. Výrobky jsou výhradně vyráběny v Německu a ve Švýcarsku.

Rotho® Style "Nappy Pale" - Koš na pleny

Obrázky variant

Rotho® Style "Nappy Pale" - Koš na pleny - 2. Little PrincessRotho® Style "Nappy Pale" - Koš na pleny - 4. Lion KingRotho® Style "Nappy Pale" - Koš na pleny - 6. Oceán
Zobrazit všechny varianty >


Doplňující obrázky

Rotho® Style "Nappy Pale" - Koš na plenyRotho® Style "Nappy Pale" - Koš na plenyRotho® Style "Nappy Pale" - Koš na pleny

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.