Homepage » DENNÍ PÉČE » přebalování » Rotho® Inteligentní nočník

Rotho® Inteligentní nočník

Kolekcepřebalování / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostaž 2 měsíce

Varianta:

2 099 Kč

Inteligentní nočník od Rotho®

Chození na nočník začne být zábavné s mluvícím nočníkem. Mluvící nočník má speciální funkci, díky němu bude dítě chození na nočník bavit. Inteligentní nočník Rotho má hlasový modul pro příjem osobní odměny formou zprávy. Pokud se dítě vyčůrá, tak je odměněno mluvícím nočníkem. Mluvící nočník pomáhá dítěti rychleji skoncovat s plenkami a tím šetří náklady. Nočník má ergonomický tvar pro lepší držení těla a je šetrný k životnímu prostředí.

Všechny komponenty, kromě zvukového modulu, lze čistit teplou vodou a mýdlem. Zvukový modul s bateriemi můžete utřít s mírně navlhčeným hadříkem.

 

- Inteligentní mluvící nočník

- Hlasový modul pro příjem osobní zprávy

- Ergonomický tvar pro lepší držení těla

- Pomáhá skoncovat s plenkami

- Šetrný k životnímu prostředí

- Lze mýt vodou a mýdlem

- Materiál: plast

- Hmotnost: 1,6 kg

- Baterie: 3 AAA (nejsou součástí dodávky)

- Rozměry: 33 x 37,5 x 30 cm

 

Rotho® babydesign ve velkém stylu poskytuje rodičům komplexní škálu koupacích a hygienických potřeb pro děti. Jejich výrobky mají ergonomické tvary jsou bez rohů a hran a tím zajistí větší bezpečnost dítěti. Výrobky odpovídají nejnovějšímu stavu techniky a jsou založeny na promyšlené koncepci, ve které byly požadavky spotřebitelů, pokud jde o ergonomii a manipulace rozhodující. 

 

Již 20 let firma Rotho® Baby Design je plastový specialista na vysoké úrovni a kvalitě, jejichž výrobky jsou určeny pro nejmenší uživatele. Kvalita výrobků je jejich nejvyšší priorita. Výrobky jsou výhradně vyráběny v Německu a ve Švýcarsku.

Rotho® Inteligentní nočník

Obrázky variant

Rotho® Inteligentní nočník - MentholRotho® Inteligentní nočník - Pastel BlueRotho® Inteligentní nočník - Red
Zobrazit všechny varianty >


Doplňující obrázky

Rotho® Inteligentní nočníkRotho® Inteligentní nočníkRotho® Inteligentní nočník

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.