Homepage » DENNÍ PÉČE » přebalování » Rotho® Bio "Toilet seat printed design Frog Patu" - Bio WC sedátko s potiskem žabičky Patu

Rotho® Bio "Toilet seat printed design Frog Patu" - Bio WC sedátko s potiskem žabičky Patu

Kolekcepřebalování / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem
799 Kč

Bio záchodové sedátko s potiskem žabičky Patu je 100% biologicky rozložitelné

Sedátko je ideální pro děti, které se samy učí chodit na toaletu, nasazuje se přímo na WC prkénko. Sedátko je stabilní, bezpečné a snadno omyvatelné. Přední část sedátka brání úniku moči. Lze použít na většinu WC prkének.

 

  • krásný design, inovace a pohodlí
  • snadná a bezpečná instalace
  • hodí se na každou záchodovou desku
  • matná vnější struktura je jemná k dětské pokožce, protože zabrání přilepení zadečku
  • více bezpečnosti díky dvojité ochraně proti šplíchání
  • komfortní výška sezení a bezpečné držení díky vysokému opěradlu
  • materiál: přírodní suroviny
  • barva: béžová
  • rozměry: cca 20,6 x 19,6 x 15,2 cm

 

Světově první Bio řada v oblasti dětské péče je vyrobena převážně z přirozených surovin. Z toho je největší část ze znovu narůstajících surovin. Nově vyvinutá látka tím pádem chrání zdroje a navíc je 100% biologicky odbouratelná.

Nová umělá hmota BIO je tvořena z přes 50% přírodních surovin. Z toho je 30% z přirozených, znovu obnovitelných součástí. Jedná se zde o kukuřičný škrob. Zbylých 20% se skládá z různých minerálů. Přes 50 % BIO umělé hmoty podle toho není založeno na ropě.

Přes 50% obsažených přirozených surovin biologicky je odbouratelných. Zbývající díl biologické umělé hmoty je vyroben z materiálu, který je založen na fosiliích. Také on je beze zbytku odbouratelný v zemi stejně jako přirozené suroviny. 

 

Již 20 let firma Rotho® Baby Design je plastový specialista na vysoké úrovni a kvalitě, jejichž výrobky jsou určeny pro nejmenší uživatele. Kvalita výrobků je jejich nejvyšší priorita. Výrobky jsou výhradně vyráběny v Německu a ve Švýcarsku.

Rotho® Bio "Toilet seat printed design Frog Patu" - Bio WC sedátko s potiskem žabičky Patu

Doplňující obrázky

Rotho® Bio "Toilet seat printed design Frog Patu" - Bio WC sedátko s potiskem žabičky PatuRotho® Bio "Toilet seat printed design Frog Patu" - Bio WC sedátko s potiskem žabičky PatuRotho® Bio "Toilet seat printed design Frog Patu" - Bio WC sedátko s potiskem žabičky Patu Zobrazit všechny fotografie >

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.