Homepage » DENNÍ PÉČE » přebalování » Rotho® Bio "Potty printed design Frog Patu" - Bio nočník s potiskem žabičky Patu

Rotho® Bio "Potty printed design Frog Patu" - Bio nočník s potiskem žabičky Patu

Kolekcepřebalování / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostaž 2 měsíce
799 Kč

Bio nočník s potiskem žabičky Patu je 100% biologicky rozložitelný 

Nočníček je v krásném provedení a všechny děti si ho zamilují. Dětský nočník může být umístěn kdekoliv v domě pro rychlejší přístup případě potřeby. 

 

  • komfortní design
  • Bio nočník
  • ergonomicky tvarovaný s vysokou zádovou opěrkou
  • optimální komfort sezení díky ideální výšce posazení
  • dvojitá ochrana proti stříkání
  • matná vnější struktura je jemná k dětské pokožce, protože zabrání přilepení zadečku
  • materiál: přírodní suroviny
  • barva: béžová
  • rozměry: cca 30,6 x 24 x 21,4 cm

 

Světově první Bio řada v oblasti dětské péče je vyrobena převážně z přirozených surovin. Z toho je největší část ze znovu narůstajících surovin. Nově vyvinutá látka tím pádem chrání zdroje a navíc je 100% biologicky odbouratelná.

Nová umělá hmota BIO je tvořena z přes 50% přírodních surovin. Z toho je 30% z přirozených, znovu obnovitelných součástí. Jedná se zde o kukuřičný škrob. Zbylých 20% se skládá z různých minerálů. Přes 50 % BIO umělé hmoty podle toho není založeno na ropě.

Přes 50% obsažených přirozených surovin biologicky je odbouratelných. Zbývající díl biologické umělé hmoty je vyroben z materiálu, který je založen na fosiliích. Také on je beze zbytku odbouratelný v zemi stejně jako přirozené suroviny. 

 

Již 20 let firma Rotho® Baby Design je plastový specialista na vysoké úrovni a kvalitě, jejichž výrobky jsou určeny pro nejmenší uživatele. Kvalita výrobků je jejich nejvyšší priorita. Výrobky jsou výhradně vyráběny v Německu a ve Švýcarsku.

Rotho® Bio "Potty printed design Frog Patu" - Bio nočník s potiskem žabičky Patu

Doplňující obrázky

Rotho® Bio "Potty printed design Frog Patu" - Bio nočník s potiskem žabičky PatuRotho® Bio "Potty printed design Frog Patu" - Bio nočník s potiskem žabičky PatuRotho® Bio "Potty printed design Frog Patu" - Bio nočník s potiskem žabičky Patu

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.