Homepage » DENNÍ PÉČE » na spaní » Walking Mum Camouflage "Wrapping Blanket" - Zavinovačka

Walking Mum Camouflage "Wrapping Blanket" - Zavinovačka

Kolekcena spaní / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

1 099 Kč

Netradiční a stylová zavinovačka s maskáčovým vzorem od známé značky Walking Mum ze Španělska

Zavinovačky si oblíbili rodiče nejen v USA, ale i v celé Evropě.  Novorozeňátka a neklidná miminka v ní usínají snáze než ve spacím vaku nebo pouze pod přikrývkou, přičem použití zavinovačky je pro rodiče velmi jednoduché a rychlé.

Díky pevnému zavinutí má miminko pocit jistoty a bezpečí, snadněji usíná, méně se v noci budí. Zavinovačky doporučujeme používat také pro zklidnění miminek při kojení nebo přebalování, manipulace s novorozeňátkem je tak jednodušší, což ocení zejména maminky "začátečnice".

 

Jak zavinovačku používat?

Velmi jednoduše:

 1. Miminko položíte na na zavinovačku, přičemž nožičky zasunete do spodního vaku zavinovačky – tyto tak mají dostatek prostoru pro pohyb, což přispívá k příznivému vývoji kyčlí.
 2. Levou horní část zavinovačky pevně ovinete kolem ručiček a ramínek miminka/podsuňte pod miminko, stejně tak učiníte s pravou horní částí zavinovačky a oba tyto díly potom velmi lehce spojíte pomocí uzávěru. Zaviňte miminko dostatečně pevně, avšak pouze do té míry, aby zavinutí bylo miminku příjemné.
 3. Při nočním přebalování stačí otevřít pouze spodní část zavinovačky. Miminku tak můžete rychle vyměnit plenu bez zbytečného buzení a svlékání.

 

Materiál této zavinovačky je 100% bavlna, která je velmi kvalitní, jemná na dotek a vhodná i pro děti s citlivou pokožkou.

 

Vlastnosti:

 • z kolekce Camouflage 2015 
 • k dispozici 2 varianty barev
 • zavinovačka ve stylovém maskáčovém vzoru
 • optimální po celý rok
 • šetrná k životnímu prostředí
 • bez pesticidu a škodlivých chemikálií
 • vyrobeno v souladu se všemi bezpečnostními předpisy
 • prát na jemný cyklus 30 °C
 • nebělit, nesušit v sušičce na prádlo, lze žehlit
 • materiál: 100% bavlna - v 50% bavlna, 50% polyester
 • barva: Pink, Blue

 

Výrobce Diset, který vyrábí značku pasito a pasito, která jej již známá svými výrobky, představuje novou španělskou značku Walking Mum. Tato značka nabízí propracovaný a módní design. Všechny produkty jsou vyráběny podle nejnáročnějších evropských norem. Použité materiály jsou bez barviv a látek škodících zdraví Vašeho dítěte.  

                                     

Walking Mum Camouflage "Wrapping Blanket" - Zavinovačka

Obrázky variant

Walking Mum Camouflage "Wrapping Blanket" - Zavinovačka - BlueWalking Mum Camouflage "Wrapping Blanket" - Zavinovačka - Pink

Doplňující obrázky

Walking Mum Camouflage "Wrapping Blanket" - ZavinovačkaWalking Mum Camouflage "Wrapping Blanket" - ZavinovačkaWalking Mum Camouflage "Wrapping Blanket" - Zavinovačka