Homepage » DENNÍ PÉČE » krmení » Rotho® Modern Feeding Zoo "Yummy first spoons" - Barevné lžičky 5 kusů

Rotho® Modern Feeding Zoo "Yummy first spoons" - Barevné lžičky 5 kusů

Kolekcekrmení / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostaž 2 měsíce
149 Kč

Dětské moderní lžičky z kolekce Zoo od značky Rotho®

Praktické balení 5 kusů různě barevných lžiček pro první krmení kaše nebo pyré. Plastové lžičky jsou velmi jemné, měkké, nestudí a zabraňují vzniku poranění v pusince během krmení. Dětem dobře drží, takže jsou ideální, když se malé děti učí samy jíst. Děti ze lžiček budou určitě nadšené a jídlo se pro ně stane zábavou. 

 

  • vhodné od 4 měsíců
  • balení 5 kusů různých barev
  • ideální pro první krmení
  • ideální pro malé ručičky
  • můžete mýt v myčce 
  • vysoce kvalitní materiál zajišťující dlouhou životnost
  • neobsahuje BPA a melamin


 

Před každým použitím zkontrolujte stav lžičky. Před každým jídlem zkontrolujte teplotu pokrmu, když podáváte dítěti jídlo na lžičce, aby nedošlo k opaření dutiny ústní. Tento výrobek neslouží jako hračka. Používat za přítomností dospělé osoby.

 

Tato kolekce Modern Feeding ve velkém stylu poskytuje rodičům komplexní škálu jídelních potřeb pro děti. Jejich výrobky mají ergonomické tvary jsou bez rohů a hran a tím zajistí větší bezpečnost dítěti. Výrobky odpovídají nejnovějšímu stavu techniky a jsou založeny na promyšlené koncepci, ve které byly požadavky spotřebitelů, pokud jde o ergonomii a manipulace rozhodující. 

 

Již 20 let firma Rotho® Baby Design je plastový specialista na vysoké úrovni a kvalitě, jejichž výrobky jsou určeny pro nejmenší uživatele. Kvalita výrobků je jejich nejvyšší priorita. Výrobky jsou výhradně vyráběny v Německu a ve Švýcarsku.

Rotho® Modern Feeding Zoo "Yummy first spoons" - Barevné lžičky 5 kusů

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.