Homepage » DENNÍ PÉČE » krmení » Rotho® Modern Feeding Four Little Friends"Stay warm plate" - Dětský termotalíř

Rotho® Modern Feeding Four Little Friends"Stay warm plate" - Dětský termotalíř

Kolekcekrmení / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

299 Kč

Dětský moderní termotalíř od značky Rotho® 

Naplňte talíř teplou vodou a jídlo Vašemu drobečkovi, tak rychle nevystydne. Talíř je rozdělen na dvě části, tím mohou být od sebe oddělena dvě různá jídla a dítě tak může vyzkoušet různé chutě jídla. Je ideální na naučení správného stolování a je v krásném barevném designu. Vysoký okraj talíře usnadní dítěti nabírání na lžíci. Talíř má bezpečný gumový kroužek, který přilne k povrchu. 

 

  • vhodné od 6m+
  • k dispozici 2 varianty s potiskem a 2 bez potisku
  • talíř uchovávající teplotu jídla
  • vysoce kvalitní materiál zajišťující dlouhou životnost
  • neobsahuje Bisfenol A Free 

 

 

Tato kolekce Modern Feeding ve velkém stylu poskytuje rodičům komplexní škálu jídelních potřeb pro děti. Jejich výrobky mají ergonomické tvary jsou bez rohů a hran a tím zajistí větší bezpečnost dítěti. Výrobky odpovídají nejnovějšímu stavu techniky a jsou založeny na promyšlené koncepci, ve které byly požadavky spotřebitelů, pokud jde o ergonomii a manipulace rozhodující. 

 

Již 20 let firma Rotho® Baby Design je plastový specialista na vysoké úrovni a kvalitě, jejichž výrobky jsou určeny pro nejmenší uživatele. Kvalita výrobků je jejich nejvyšší priorita. Výrobky jsou výhradně vyráběny v Německu a ve Švýcarsku.

Rotho® Modern Feeding Four Little Friends"Stay warm plate" - Dětský termotalíř

Obrázky variant

Rotho® Modern Feeding Four Little Friends"Stay warm plate" - Dětský termotalíř - Mint Green

Doplňující obrázky

Rotho® Modern Feeding Four Little Friends"Stay warm plate" - Dětský termotalířRotho® Modern Feeding Four Little Friends"Stay warm plate" - Dětský termotalíř

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.