Homepage » DENNÍ PÉČE » krmení » Rotho® Modern Feeding Four Little Friends "Rocking cup" - Dětský hrneček na pití

Rotho® Modern Feeding Four Little Friends "Rocking cup" - Dětský hrneček na pití

Kolekcekrmení / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostaž 2 měsíce

Varianta:

249 Kč

Dětský moderní houpací hrneček s pítkem od značky Rotho® 

Díky anatomicky tvarované rukojeti a speciálně tvarované základně hrnečku, která umožňuje houpání hrnečku je speciálně vyvinuta pro motoriku malých dětí. Spodní část hrnečku má šikmou úpravu. Hrneček je ideální na naučení správného pitného režimu. Hrneček se naklání ze strany na stranu, ale nikdy se nepřeklopí. Pítko tak nepřijde do styku s povrchem stolů nebo vysokých židliček, čímž je zajištěna maximální hygiena. Houpací pohyb hrnečku je jednou z nejoblíbenějších dětských her. To je během jídla zabaví a stimuluje jejich schopnost reakce a soustředění se.

 

  • vhodné od 6m+
  • k dispozici 2 hrnečky s potiskem a 2 bez potisku
  • anatomicky tvarovaná rukojeť
  • speciálně tvarovaná základna
  • ergonomicky navržený pro malé ruce a ústa
  • vysoce kvalitní materiál zajišťující dlouhou životnost
  • neobsahuje Bisfenol A Free

 

 

Tato kolekce Modern Feeding ve velkém stylu poskytuje rodičům komplexní škálu jídelních potřeb pro děti. Jejich výrobky mají ergonomické tvary jsou bez rohů a hran a tím zajistí větší bezpečnost dítěti. Výrobky odpovídají nejnovějšímu stavu techniky a jsou založeny na promyšlené koncepci, ve které byly požadavky spotřebitelů, pokud jde o ergonomii a manipulace rozhodující. 

 

Již 20 let firma Rotho® Baby Design je plastový specialista na vysoké úrovni a kvalitě, jejichž výrobky jsou určeny pro nejmenší uživatele. Kvalita výrobků je jejich nejvyšší priorita. Výrobky jsou výhradně vyráběny v Německu a ve Švýcarsku.

Rotho® Modern Feeding Four Little Friends "Rocking cup" - Dětský hrneček na pití

Obrázky variant

Rotho® Modern Feeding Four Little Friends "Rocking cup" - Dětský hrneček na pití - Blue pearl/aquamarine/greenRotho® Modern Feeding Four Little Friends "Rocking cup" - Dětský hrneček na pití - Four little friends - Babybleu Pearl/Mintgreen/WhiteRotho® Modern Feeding Four Little Friends "Rocking cup" - Dětský hrneček na pití - Raspberry pearl/white creme/mintgreen
Zobrazit všechny varianty >


Doplňující obrázky

Rotho® Modern Feeding Four Little Friends "Rocking cup" - Dětský hrneček na pitíRotho® Modern Feeding Four Little Friends "Rocking cup" - Dětský hrneček na pitíRotho® Modern Feeding Four Little Friends "Rocking cup" - Dětský hrneček na pití

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.