Homepage » DENNÍ PÉČE » krmení » Rotho® Modern Feeding Four Little Friends "Newborn soothers" - Dudlík pro novorozence 2 kusy

Rotho® Modern Feeding Four Little Friends "Newborn soothers" - Dudlík pro novorozence 2 kusy

Kolekcekrmení / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem

Varianta:

169 Kč

Novorozenecké dudlíky z kolekce Four Little Friends od značky Rotho®. 

Pořiďte svému miminku dudlík pro klidný spánek a uklidnění. Savička dudlíku je silikonová, velmi měkká a jemná, dobře drží v ústech a neklouže. Její tvar podporuje správný růst čelisti.

 

  • vhodné od narození
  • krásný design
  • k dispozici 2 varianty
  • pro holčičku i kluka
  • silikonová savička s reverzibilní formou
  • ochranné víčko pro hygienické skladování
  • snadno se čistí a skladuje
  • vysoce kvalitní materiál
  • neobsahuje BPA a melamin
  • set obsahuje 2 kusy dudlíků

 

Návod k obsluze: 
Před prvním použitím dudlík umyjte a sterilizujte ve vařící vodě po dobu asi 5 minut, sterilizujte v parním sterilizátoru nebo použijte samosterilizující láhev. 
Po vychladnutí vytlačte zbylou vodu z dudlíku. Nepoužívejte žádné chemické dezinfekční přípravky! Před každým použitím dudlík důkladně umyjte v teplé vodě, příležitostně přelijte vařící vodou. Před každým podáním dítěti zkontrolujte kvalitu dudlíku. Věnujte dudlíku zvýšenou pozornost poté, co dítěti vyrostou první zoubky. Vyzkoušejte kvalitu gumičky důkladným natažením všemi směry. Při prvních známkách poškození dudlík ihned vyhoďte a již dále nepoužívejte. Dudlík uchovávejte v suchém, čistém a uzavřeném pouzdru. Dudlík používejte maximálně 1-2 měsíce, pak ho z hygienických a bezpečnostních důvodů vyměňte za nové. Nedoporučujeme používat dudlík pro dítě starší 3 let. 

Důležité! Pro bezpečnost a zdraví Vašeho dítěte! Nikdy nepřipevňujte dudlík na různé šňůrky, tkaničky či stužky oděvu. Dítě se může zadusit. Používejte pouze řetízek na dudlík. Nenechávejte dudlík na přímém slunečním světle ani v blízkosti tepelného zdroje - mohou způsobit oslabení gumičky dudlíku. Sejmutý kryt uchovávejte mimo dosah dítěte - předejdete možnému zadušení. Nikdy nenamáčejte dudlík do cukru, medu ani jiných sladkých substancí, nevkládejte dudlík do svých úst - vystavujete dítě nebezpečí vzniku vady zubní skloviny a jiných nemocí ústní dutiny. Pokud dudlík zapadne dítěti do úst, nepropadejte panice - dudlík je konstruováno tak, že ho dítě nemůže spolknout a vy ho v takových případech můžete bezpečně vyjmout. Dudlík vyjímejte co možná nejopatrněji. Nenechávejte dítě s dudlíkem bez dozoru dospělé osoby. Nepodávejte dudlík kojeným dětem. Dudlík použijte pouze v případě, kdy dítě vykazuje známky takové potřeby (cucá si prstíky, apod,).

 

Tato kolekce Modern Feeding ve velkém stylu poskytuje rodičům komplexní škálu jídelních potřeb pro děti. Jejich výrobky mají ergonomické tvary jsou bez rohů a hran a tím zajistí větší bezpečnost dítěti. Výrobky odpovídají nejnovějšímu stavu techniky a jsou založeny na promyšlené koncepci, ve které byly požadavky spotřebitelů, pokud jde o ergonomii a manipulace rozhodující. 

 

Již 20 let firma Rotho® Baby Design je plastový specialista na vysoké úrovni a kvalitě, jejichž výrobky jsou určeny pro nejmenší uživatele. Kvalita výrobků je jejich nejvyšší priorita. Výrobky jsou výhradně vyráběny v Německu a ve Švýcarsku.

Rotho® Modern Feeding Four Little Friends "Newborn soothers" - Dudlík pro novorozence 2 kusy

Obrázky variant

Rotho® Modern Feeding Four Little Friends "Newborn soothers" - Dudlík pro novorozence 2 kusy - Baby blue/Vanille/MintgreenRotho® Modern Feeding Four Little Friends "Newborn soothers" - Dudlík pro novorozence 2 kusy - Tender rose/vanille

Doplňující obrázky

Rotho® Modern Feeding Four Little Friends "Newborn soothers" - Dudlík pro novorozence 2 kusyRotho® Modern Feeding Four Little Friends "Newborn soothers" - Dudlík pro novorozence 2 kusyRotho® Modern Feeding Four Little Friends "Newborn soothers" - Dudlík pro novorozence 2 kusy

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.