Homepage » DENNÍ PÉČE » krmení » Rotho® Disney Baby Lžičky s dlouhou rukojetí 2ks

Rotho® Disney Baby Lžičky s dlouhou rukojetí 2ks

Kolekcekrmení / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostaž 2 měsíce
149 Kč

Dětské lžičky s medvídkem Pú z kolekce Disney Baby.

Praktické balení 2 kusů barevných lžiček pro snadné nabírání kojeneckých potravin ve sklenicích a nádob. Praktická plastová měkká lžička zabraňuje vzniku poranění úst dítěte během krmení. Děti z lžiček budou určitě nadšené a jídlo se pro ně stane zábavou. 

 

  • vhodné od 4 měsíců
  • balení 2 kusů 
  • pro snadný přístup do kojeneckých sklenic a nádob
  • můžete mýt v myčce 
  • vysoce kvalitní materiál zajišťující dlouhou životnost
  • neobsahuje BPA a melamin
  • barva: Blue, Orange


 

Před každým použitím zkontrolujte stav lžičky. Před každým jídlem zkontrolujte teplotu pokrmu, když podáváte dítěti jídlo na lžičce, aby nedošlo k opaření dutiny ústní. Tento výrobek neslouží jako hračka. Používat za přítomností dospělé osoby.

 

Disney baby kolekce poskytuje rodičům komplexní škálu jídelních potřeb pro děti. Jejich výrobky mají ergonomické tvary jsou bez rohů a hran a tím zajistí větší bezpečnost dítěti. Výrobky odpovídají nejnovějšímu stavu techniky a jsou založeny na promyšlené koncepci, ve které byly požadavky spotřebitelů, pokud jde o ergonomii a manipulace rozhodující. 

 

Již 20 let firma Rotho® Baby Design je plastový specialista na vysoké úrovni a kvalitě, jejichž výrobky jsou určeny pro nejmenší uživatele. Kvalita výrobků je jejich nejvyšší priorita. Výrobky jsou výhradně vyráběny v Německu a ve Švýcarsku. 

                                                                               

Rotho® Disney Baby Lžičky s dlouhou rukojetí 2ks

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.