Homepage » DENNÍ PÉČE » krmení » Petit Jour Paris Peter Rabbit Serving tray - Servírovací tácek

Petit Jour Paris Peter Rabbit Serving tray - Servírovací tácek

Kolekcekrmení / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem
449 Kč

Servírovací tácek od známé značky Petit Jour Paris z Francie

Servírovací tác z kolekce Peter Rabbit s jasnými barvami si zamiluje každé dítko. Tác je ideální na naučení správného stolování a je v krásném barevném designu s motivem králíčka Petra, jeho rodina a přátelé. 

V kouzelném světě děti zažijí s nebojácným králíčkem Petrem a jeho přáteli okouzlující eskapády a akcemi nabitá dobrodružství. Nebojte se a připojte se k odvážnému dobrodružství králíčka Petra a  jeho přátel.

 

Vlastnosti: 

  • z kolekce Peter Rabbit
  • vysoce odolný a přilnavý
  • materiál: tvrdý plast
  • lze mýt v myčce
  • nedávat do mikrovlnné trouby
  • neobsahuje melamin
  • rozměr: 33 x 25,5 cm

 

Tyto produkty jsou určeny pro nejmenší uživatele. Jejich kvalita je ověřena nejprve v předběžných zkouškách v továrně a pak jsou zkoušky provedeny na hotové výrobky v akreditované laboratoři.

Všechny výrobky jsou kontrolovány a testovány na EN 71 (škodlivé prvky), EN 71-2 (hořlavost), EN 71-3 (migrace určitých prvků), EN 14350-1, EN 14372. Žádné výrobky neobsahují Ftaláty a ani BPA (Bisfenol A)

Všechny výrobky jsou uznávány pro svou kvalitu. Používají se nejmodernější materiály. Výrobky jsou vyrobeny z TRITANU, která postupně nahrazuje polykarbonát. Kromě odolnosti a bezpečnosti, tento materiál nabízí estetické vlastnosti vyšší než polykarbonát (vysoká odolnost proti UV záření a časté mytí v myčce, větší transparentnost a lesk). 

Petit Jour Paris Peter Rabbit Serving tray - Servírovací tácek

Doplňující obrázky

Petit Jour Paris Peter Rabbit Serving tray - Servírovací tácekPetit Jour Paris Peter Rabbit Serving tray - Servírovací tácekPetit Jour Paris Peter Rabbit Serving tray - Servírovací tácek Zobrazit všechny fotografie >