Homepage » DENNÍ PÉČE » krmení » Petit Jour Paris Peter Rabbit Egg cup - Kalíšek na vejce

Petit Jour Paris Peter Rabbit Egg cup - Kalíšek na vejce

Kolekcekrmení / Zobrazit celou kolekci
Dostupnostskladem
199 Kč

Kalíšek na vejce od známé značky Petit Jour Paris z Francie

Tento krásný kalíšek na vejce z kolekce Peter Rabbit s jasnými barvami si zamiluje každé dítko. Kalíšek na vejce je ideální na naučení správného stolování. Kalíšek je v krásném barevném designu s motivem králíčka Petra. 

V kouzelném světě děti zažijí s nebojácným králíčkem Petrem a jeho přáteli okouzlující eskapády a akcemi nabitá dobrodružství. Nebojte se a připojte se k odvážnému dobrodružství králíčka Petra a  jeho přátel.

 

Vlastnosti: 

  • z kolekce Peter Rabbit
  • vhodné od 12m+
  • lze mýt v myčce
  • nedávat do mikrovlnné trouby
  • neobsahuje melamin
  • materiál: tvrdý plast
  • rozměr balení 16,5 x 16,5 x 3 cm
  • rozměr: 16 cm

 

Tyto produkty jsou určeny pro nejmenší uživatele. Jejich kvalita je ověřena nejprve v předběžných zkouškách v továrně a pak jsou zkoušky provedeny na hotové výrobky v akreditované laboratoři.

Všechny výrobky jsou kontrolovány a testovány na EN 71 (škodlivé prvky), EN 71-2 (hořlavost), EN 71-3 (migrace určitých prvků), EN 14350-1, EN 14372. Žádné výrobky neobsahují Ftaláty a ani BPA (Bisfenol A)

Všechny výrobky jsou uznávány pro svou kvalitu. Používají se nejmodernější materiály. Výrobky jsou vyrobeny z TRITANU, která postupně nahrazuje polykarbonát. Kromě odolnosti a bezpečnosti, tento materiál nabízí estetické vlastnosti vyšší než polykarbonát (vysoká odolnost proti UV záření a časté mytí v myčce, větší transparentnost a lesk).

 

Petit Jour Paris Peter Rabbit Egg cup - Kalíšek na vejce

Doplňující obrázky

Petit Jour Paris Peter Rabbit Egg cup - Kalíšek na vejcePetit Jour Paris Peter Rabbit Egg cup - Kalíšek na vejcePetit Jour Paris Peter Rabbit Egg cup - Kalíšek na vejce Zobrazit všechny fotografie >

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.